فهرست
کابوسی به نام ذوب آهن: طلسم مسلمان می‌شکند؟
کابوسی به نام ذوب آهن: طلسم مسلمان می‌شکند؟

کابوسی به نام ذوب آهن: طلسم مسلمان می‌شکند؟

آی اسپورت - محسن مسلمان، سال‌ها برگ برنده ذوب‌آهن در نقل و انتقالات بود. بازیکنی که در هربار به تیم‌های مختلف نزدیک می‌شد و ذوبی‌ها فقط حاضر به قرض دادن او بودند. فصل پیش با حضور گل‌محمدی در اصفهان، همه چیز برای مسلمان بهم ریخت. او از ترکیب اصلی به نیمکت ذخیره‌ها منتقل شد و سپس به فولاد رفت. اوضاع مسلمان در ذوب آهن آنقدر خراب شد که مدیران باشگاه، حاضر شدند در ازای مبلغ کمی او را به پرسپولیس بدهند.
مسلمان این فصل، انگیزه زیادی برای انتقام از ذوب آهن داشته اما حتی بعد جدایی از ذوب آهن هم طلسم او مقابل گل‌محمدی ادامه دارد. او در بازی هفته چهارم پرسپولیس و ذوب، حتی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا کرد. در هفته‌های بعدی و پیش از بازی دو تیم در جام حذفی، مسلمان توانست به ترکیب اصلی پرسپولیس برسد و این بار امیدوار بود در جام حذفی از ذوب آهن انتقام بگیرد، اما اخراج صادقی در همان دقایق ابتدایی روند بازی را عوض کرد. برانکو قدیمی‌پور دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس را به جای مسلمان به میدان فرستاد.
بازی فردای پرسپولیس و ذوب آهن، آخرین بازی دو تیم در این فصل خواهد بود. آخرین فرصت، برای مسلمانی که از نیمکت نشینی تیم گل‌محمدی به یکی از بهترین بازیکنان لیگ امسال تبدیل شده و می‌خواهد خیلی چیزها را به مربی سابقش ثابت کند. به شرطی که طلسم گل‌محمدی، دوباره سراغ او نیاید و مصدومیت، محرومیت یا اتفاقی عجیب همه چیز را برای هافبک خلاق پرسپولیسی‌ها بهم نریزد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-02-06 16:01:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر