فهرست
پیش‌بازی سیاه‌جامگان-گسترش‌فولاد؛ دیدار ف.کاف‌ها
پیش‌بازی سیاه‌جامگان-گسترش‌فولاد؛ دیدار ف.کاف‌ها

پیش‌بازی سیاه‌جامگان-گسترش‌فولاد؛ دیدار ف.کاف‌ها

یکشنبه ۱۸ بهمن، ساعت ۱۴:۳۰، ورزشگاه ثامن مشهد؛ داور: محمدحسین زاهدیفر
 
1- غلامرضا عنایتی بهترین بازیکن سیاه‌جامگان است که سه گل زده و سه پاس گل داده. در آن سو هم محمد ابراهیمی چهار گل زده و چهار پاس گل داده.
2- سیاه جامگان برای نخستین بار در طول باشگاه داریش دو دیدار متوالی لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشته.
3- تنها مصدوم این مسابقه مصطفی اکرامی از گسترش‌فولاد است.مهدی جعفرپور هم به علت محرومیت در این دیدار قادر به همراهی سیاه‌جامگان نیست.
4- با توجه به اینکه سیاه جامگان امسال تازه لیگ برتری شده است این تیم تنها در هفته چهارم لیگ برتر سابقه رویارویی با گسترش فولاد را داشته که یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد. البته گسترش فولاد در مقابل پدیده دیگر نماینده مشهد در چهار مسابقه تنها یک بار پیروز شده و در دیگر بازی‌ها بازنده بوده است.
5- در بازی رفت که محسن فروزان دروازه‌بان سیاه جامگان بود دقیقه 20 گسترش فولاد در تبریز صاحب پنالتی شد که آن را مگنو باتیستا زد اما دروازه‌بان مشهدی‌ها گرفت و در ریباند داریوش شجاعیان گلزنی کرد تا تیم فراز کمالوند با همین تک گل برنده دیدار نیم‌فصل اول باشد.
 
 
 
ترکیب احتمالی سیاه جامگان: محمد ناصری، کیل کنویا، بهروز افشار، حسین زامهران، رضا شربتی، اولو کورده آیگوسبی، مصطفی احمدی، حمیدرضا علی‌عسگر، میلاد نوری، آلاگی دودومتر سوسه و رضا عنایتی

 
ترکیب احتمالی گسترش فولاد: داوود نوشی‌صوفیانی، محمد نصرتی، سید محسن حسینی، امید نظامی‌پور، محمد امین درویشی، مگنو باتیستا، محمد ابراهیمی، داریوش شجاعیان، علیرضا لطیفی، سید مهدی سیدصالحی و لئوناردو پیمنتا


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-06 16:26:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر