فهرست
حدادی‌فر: پرسپولیس تیم بسیار منسجمی است/ بازی جذاب و پرگلی خواهد شد
حدادی‌فر: پرسپولیس تیم بسیار منسجمی است/ بازی جذاب و پرگلی خواهد شد

حدادی‌فر: پرسپولیس تیم بسیار منسجمی است/ بازی جذاب و پرگلی خواهد شد

آی اسپورت- قاسم حدادی‌فر بعد از پشت‌ سر گذاشتن مصدومیت در نیم‌فصل اول حالا به آمادگی خوبی رسیده و باز هم مانند سال گذشته در وسط زمین می‌درخشد. حدادی‌فر در آستانه بازی حساس با پرسپولیس گفت‌و‌گویی انجام داده که بخش‌هایی از ان را به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.


 
بعد از مدت‌ها نتوانستید استقلال را ببرید، این بازی را چطور دیدید؟
بعد از وقفه‌ای که در لیگ به‌وجود آمد، بازی کردیم و مسلما بعد از این وقفه زمان می‌برد تا تیم‌ها به شرایط مسابقه برگردند. این بازی خیلی حساس بود و استقلال هم تیم نسبتا آماده‌ای بود. ما برای برد بازی کردیم اما متاسفانه موقعیت‌هایمان گل نشد و این یک امتیاز هم زیاد به درد ما نخورد. باید هفته آینده جبران کنیم و سه امتیاز را بگیریم.
 

با توجه به شناختی که از استقلال پیدا کردید، فکر می‌کنید در فینال جام‌حذفی بتوانید این تیم را شکست دهید؟
جام حذفی سه، چهار ماه دیگر برگزار می‌شود و قطعا بازی سختی است. اما در حال حاضر روی لیگ تمرکز کردیم و به موقع در‌باره جام‌حذفی هم صحبت می‌کنم.
 

بازی با پرسپولیس به خاطر اتفاقاتی که در دو بازی قبلی افتاد خیلی حساس شده، به نظرتان همین مسائل بازی را سخت‌تر نکرده؟
پرسپولیس در چند بازی اخیر خیلی خوب بازی کرده و واقعا تیم منسجمی است. این تیم خط حمله خطرناکی دارد و به همین علت می‌دانیم که یک بازی خیلی سخت را پیش رو داریم. ما قطعا برای برد بازی می‌کنیم و فکر می‌کنم چون هر دو تیم 3امتیاز را می‌خواهند، بازی خیلی جذاب و پرگلی خواهد شد؛ مانند بازی سپاهان و پرسپولیس. پرسپولیس تیمی است که هواداران قابل احترامی دارد.


سال گذشته،گفته بودید به احترام هواداران پرسپولیس اگر گل بزنید، خوشحالی نمی‌کنید. پیشنهاد چند باره پرسپولیس هم به شما باعث شده قبل از این بازی خیلی‌ها شما را پرسپولیسی بدانند.
این‌طور نیست. من ذوب‌آهنی هستم و همیشه هم با جان و دل برای این تیم بازی کرده‌ام. ذو‌ب‌آهن تیم بزرگی است و ما به دنبال قهرمانی در جام‌حذفی هستیم. من به هیچ تیمی به جز ذوب‌آهن فکر نمی‌کنم. پستم هم طوری نیست که گل بزنم و فقط برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم.


اما قبول دارید، به خاطر داوری‌ها در دو بازی قبلی فوکوس روی این بازی خیلی زیاد است و شاید کارتان سخت‌تر شود؟
من هیچ‌وقت در مورد داوری حرفی نزده‌ام. ما داوران خوبی داریم اما در بازی لیگ و جام‌حذفی اتفاقاتی افتاد و حتی به ضرر ما هم تمام شد. به هر حال طبیعت فوتبال و داوری همین است. ما در زمین می‌جنگیم تا 3امتیاز بازی را بگیریم و اجازه نمی‌دهیم این مسائل روی بازی‌مان تاثیری بگذارد.


راستی در بازی با استقلال موهایتان خیلی سوژه دوربین‌ها شده بود. تاپیک زده بودید؟
نه والا (با خنده) تاپیک نبود و موهای خودم است. حالا آن‌قدر همه می‌گویند که چشم بخورم و موهایم بریزد!


9411
     
آی اسپورت
2016-02-06 17:26:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر