فهرست
سینا عشوری: ذوب آهن  هیچ وقت نباید به دسته پایین تر سقوط کند
سینا عشوری: ذوب آهن هیچ وقت نباید به دسته پایین تر سقوط کند

سینا عشوری: ذوب آهن هیچ وقت نباید به دسته پایین تر سقوط کند

آی‌اسپورت‌ ـ سینا عشوری بازیکن تیم ذوب آهن پس از باخت این تیم برابر صبای قم گل نشدن موقعیت‌های این تیم را مهمترین عامل کسب نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری می‌داند.
بازی با صبا چطور بود و چرا ذوب آهن باز هم نتیجه نگرفت؟
ما مثل همیشه موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم. در حال حاضر بازی‌های ما به گونه‌ای شده است که موقعیت‌هایمان را تبدیل به گل  نمی‌کنیم و در اثر یک اشتباه فردی گل می‌خوریم. ما در نیمه اول این بازی 6،5 موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که حداقل 3 تای آنها باید تبدیل به گل می‌شد و اگر می‌توانستیم نیمه اول را با پیروزی به رختکن برویم مطمئنا از استرس بازیکنان کاسته می‌شد و می‌توانستیم این بازی را با نتیجه دلخواه به پایان برسانیم. این گل نزدن‌های ما باعث شده است که بازیکنان تیم همواره استرس داشته باشند و نتوانند نتایج  مطلوب را کسب کنند. ما در هر بازی موقعیت‌های بسیاری را ایجاد می‌کنیم اما به دلیل وجود استرس و نداشتن یک تمام کننده واقعی  نمی‌توانیم به گل برسیم. به  نظرم این گل نکردن موقعیت‌هادر فصل جاری مهمترین عامل عدم موفقیت تیم ذوب آهن است.
چرا روند نتیجه گیری ذوب آهن با فیروز کریمی هم تغییر نکرد؟
فیروز کریمی از نظر روحی روانی و مسائل فنی خیلی روی تیم کار کرد و هم تجربیات خود را در اختیار بازیکنان قرار داد تا روند نتیجه گیری تیم بهبود پیدا کند. بازیکنان هم تمامی تلاش خود را به کار بستند تا در بازی‌های باقیمانده بتوانیم نتایج مطلوبی کسب کنیم اما متاسفانه همین عامل استرس و گل نشدن موقعیت‌هایمان که از اول فصل به همراه ما بوده است باعث عدم نتیجه‌گیری تیم ما در بازی برابر صبا شد.
بازی با داماش را چطور پیش بینی می‌کنید؟
داماش تیم قابل احترام و خوبی است که انگیزه زیادی برای کسب نتیجه دارد و آنها هم به مانند تیم ما محکوم به بردن هستند. ما در این بازی باید تمامی تمرکز خود را حفظ کنیم و نگذاریم که احساساتمان بر ما غلبه کند و فقط باید با منطق خود بازی کنیم. مطمئنا این مسئله که ما محکوم به برد هستیم خیلی به نفع ما خواهد بود و انگیزه لازم برای پیروزی در این بازی را به ما خواهد داد.
شانس ذوب آهن برای بقا در لیگ با این نتیجه چقدر است؟
اگر ما بازیکنان همت خود را بیشتر کنیم هنوز هم شانس زیادی برای بقا در لیگ برتر داریم. برند ذوب آهن به گونه‌ای است که نباید در لیگ پایین تر حضور داشته باشد. شاید روی کاغذ شانس ما برای بقا در لیگ برتر کم باشد اما من مطمئن هستم چنانچه در دو بازی آینده تمرکز خود را حفظ کنیم می‌توانیم مانع از سقوط تیم به دسته پایین تر شویم. حتی اگر اندکی شانس بیاوریم و سایر رقبا نتوانند نتایج مطلوب کسب کنند می‌توانیم بدون شرکت در بازی‌های پلی آف در لیگ برتر ماندگار شویم.
 
     
آی اسپورت
2014-03-30 03:38:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر