فهرست
بهروز مک‌وندی:  مردم مسجدسلیمان را بدبین کردند
بهروز مک‌وندی: مردم مسجدسلیمان را بدبین کردند

بهروز مک‌وندی: مردم مسجدسلیمان را بدبین کردند

آی‌اسپورت‌ ـ بهروز مک‌وندی سرمربی تیم شگفتی ساز  نفت مسجدسلیمان در مصاحبه با آی‌اسپورت‌ نسبت به رای فدراسیون فوتبال و کسر یک امتیاز از تیمش اعتراض دارد.
 اومی گوید:« در آخرین روز 92 و در شب عید مسئولان فدراسیون در رسانه‌ها اعلام می‌کنند که یک امتیاز از تیم نفت مسجدسلیمان کسر شده است این عمل فدراسیون به دور از اخلاق حرفه‌ای بوده و با این رای ذهنیت بدی در میان هواداران نفت مسجدسلیمان به وجود آمده است. زیرا ابتدا باید در مورد این مسئله از مسئولین باشگاه توضیحاتی خواسته می‌شد و به آنها اجازه دفاع از خود را می‌دانند و پس از آن باید رای را در مرحله اول به باشگاه ابلاغ می‌کردند تا باشگاه بتواند تصمیمات لازم را اتخاذ نماید اما متاسفانه خود ما هم این رای را برای اولین بار در تلویزیون شنیدیم
او با اشاه به تبعات این رای می گوید: باشگاه نفت مسجدسلیمان شدیدا به کسر امتیاز و نحوه انتشار آن معترض است و مطمئنا پیگیر این موضوع خواهیم بود تا حقی از این تیم و هواداران آن ضایع نشود. خدایی ناکرده ما فدراسیون فوتبال را به جانبداری از هیچ تیمی متهم  نمی‌کنیم اما این مسئله باعث به وجود آمدن شائبه‌هایی برای هواداران ما شده است و آنها را شدیدا نسبت به مسئولین فدراسیون بدبین کرده است. با تمام این اوصاف بازیکنان ما تمام تمرکز خود را روی بازی آخر گذاشته‌اند تا موفق به صعود به لیگ برتر شویم و بتوانیم هواداران خوب خود را خوشحال کنیم.»
     
آی اسپورت
2014-03-30 11:11:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر