فهرست
گزارش : رکورد جدید ال نینیو / صدمین گل در بازی 295 ام
گزارش : رکورد جدید ال نینیو / صدمین گل در بازی 295 ام

گزارش : رکورد جدید ال نینیو / صدمین گل در بازی 295 ام

آی اسپورت – فرناندوتورس در بازی امروز تیم های اتلتیکومادرید و ایبار که با برتری 3 بر یک شاگردان سیمئونه به اتمام رسید ، 100مین گلش را برای تیم پایتخت نشین به ثمر رساند.
مهاجم سابق تیم های لیورپول و چلسی ، امروز 295 مین بازی اش را برای تیم اتلتیکومادرید انجام داد.و توانست برای اولین بار پس از ماه سپتامبر برای باشگاهش گلزنی کند.
تورس در مصاحبه با کانال پلاس گفت:" در نهایت و پس از سال ها و بازی ها ، این رکوردی است که برای همیشه با من خواهد ماند چون با این رکورد من در میان بهترین گلزنان تازیخ باشگاه قرارمی گیرم."
تورس در ژانویه سال 2015 مجددا به اتلتیکو پیوست و توانست باردیگر به فرم ایده آلش که باعث شده بود به گران قیمت ترین بازیکن در لیگ انگلیس تبدیل شود بازگشت و توانست برابر رئال مادرید و بارسلونا در بازی های جام حذفی گلزنی کند.
تورس همچنین در مورد پیروزی تیمش برابر ایبار در بازی امروز گفت:"بعد از چند بازی که تیم نتوانسته بود به پیروزی برد امروز درخشیدیم. ما باید به مسیر رقابت برای قهرمانی بازگردیم. من می خواهم به بیشترین تعداد گل های زده و بیشترین دقایق بازی برسم."
علیرغم رکوردی که تورس در بازی امروز به آن دست یافت، تورس در بازی های این فصل عملکرد خوبی نداشته و گل او برابر ایبار سومین گل او دراین فصل محسوب می شود.

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-06 22:47:55
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر