فهرست

علی سراوانی: توانایی مالی برای اعزام هوادار به اصفهان را نداریم

آی اسپورت - علی احمدی سراوانی مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان در خصوص آخرین وضعیت این تیم بعد از بازی با پرسپولیس گفت: تمرینات تیم فوتبال داماش گیلان پس از دیدار برابر پرسپولیس از عصر روز شنبه برای دیدار با ذوب آهن اصفهان در استادیوم دکتر عضدی رشت مجدد آغاز شد.

وی در ادامه افزود: در صورتی که مشکل خاصی وجود نداشته باشد، تمرینات را تا روز پنجشنبه هر روز از ساعت 17:30 در استادیوم عضدی برگزار می کنیم و عصر جمعه به سمت اصفهان حرکت خواهیم کرد تا برای مسابقه در روز یکشنبه هفدهم فروردین ماه آماده باشیم.

سراوانی در خصوص محرومان و مصدومان داماش برای این مسابقه گفت: دو بازیکن داماش گیلان در دیدار برابر ذوب آهن به دلیل محرومیت غائب خواهند بود. روح الله سیف الهی و رسول سروش نیا دو بازیکن داماش گیلان به دلیل دریافت اخطار در دیدار برابر پرسپولیس و سه اخطاره شدن داماش را در برابر ذوب آهن همراهی نمی کنند.

همچنین هادی محمدی مدافع و رضا کاردوست هافبک داماش گیلان در دیدار داماش برابر پرسپولیس دچار مصدومیت جزئی شدند. مصدومیت این دو بازیکن داماش جدی نیست و مشکلی برای حضور در دیدار برابر ذوب آهن نخواهند داشت.

مدیر رسانه ای داماش گیلان در ارتباط با آخرین وضعیت مالی این تیم گفت: به جز کمکی که از سوی استانداری گیلان و شهرداری رشت به داماش شد، برای بازی با پرسپولیس، قراردای هم با یشرکت کامپوره خزر به عنوان اسپانسر امضا نمودیم و همچنین قرار است شرکت گرند خراسان که به دنبال خرید امتیاز باشگاه داماش گیلان بود و در یک بازی نیز بر روی پیراهن داماش تبلیغ این شرکت نقش بسته بود، مبلغی به عنوان هزینه تبلیغ به باشگاه داماش پرداخت نمایند.

سراوانی در پایان در خصوص اعزام هوادار برای مسابقه حساس با ذوب آهن به اصفهان گفت: دیگر نیاز به تکرار نیست که داماش با هوادارانش کامل میشود و هویت گرفته است اما همانطور که شرایط ما را می دانید برای اعزام خود تیم به اصفهان هم با مشکل مواجه هستیم، اما اگر ارگان ها و دوستانی توانایی کمک به داماش برای اعزام هوادار را داشته باشند از این امر استقبال خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-30 04:05:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر