فهرست
پیش بازی لیورپول - تاتنهام؛ فرصت خارق العاده لیورپول برای فرار
پیش بازی لیورپول - تاتنهام؛ فرصت خارق العاده لیورپول برای فرار

پیش بازی لیورپول - تاتنهام؛ فرصت خارق العاده لیورپول برای فرار

آی اسپورت - پیروزی لیورپول مقابل تاتنهام می تواند آن ها را بسیار به قهرمانی امیدوار کند. توقف تمامی حریفان شرایط را برای آن ها بسیار مساعد کرده است.


پیروزی 2-1 در برابر ساندرلند هفتمین پیروزی پیاپی لیورپول در لیگ برتر بود و این رکورد برای لیورپولی ها در چند سال اخیر بسیار فوق العاده بوده است.

Daniel Sturridge Jordan Henderson Liverpool Sunderland English Premier League 03262014


تیم شروود که جانشین آندره ویلاش بواش شده است شروع خوبی در تاتنهام داشت اما شکست در برابر بنفیکا و حذف از یورو لیگ فشار زیادی بر روی او ایجاد کرده است.

هر چند تیم او هفته گذشته بازگشت خارق العاده ای داشت. تاتنهام توانست بازی 2-0 باخته را مقابل ساوتهمپتون با پیروزی 3-2 تعویض کند. این پیروزی توانست تا حدی از شدت فشار ها بر روی شروود بکاهد. هر چند همچنان شایعات زیادی پیرامون نیمکت تاتنهام شنیده می شود و از لوئیس فن خال به عنوان یکی از جدی ترین گزینه ها برای هدایت تاتنهام در فصل بعد یاد می شود.

تاتنهام 2 بازی اخیرش در خارج از خانه را بدون به ثمر ساندن حتی 1 گل واگذار کرده است. آن ها کار بسیار سختی را نیز در آنفیلد پیش رو خواهند داشت چرا که در برابر یکی از آماده ترین لیورپول های چند سال اخیر صف آرایی خواهند کرد.

حضور آدبایور در این دیدار هنوز نامخشص است در حالی که واکر و  اریک لاملا قطعا این دیدار را از دست خواهند داد. موسی دمبله و داوسون اما می توانند تیمشان را در این دیدار همراهی کنند.

خوسه انریکه نیز تنها غایب لیورپول در این دیدار خواهد بود اما استیون جرارد نیز باید بسیار مراقب باشد چرا که با دریافت کارت زرد احتمالی دیدار آینده ی تیمش را از دست خواهد داد.
     
آی اسپورت
2014-03-30 09:52:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر