فهرست
پیش بازی فولام - اورتون؛ شاگردان ماگات در جست و جوی خوشبختی
پیش بازی فولام - اورتون؛ شاگردان ماگات در جست و جوی خوشبختی

پیش بازی فولام - اورتون؛ شاگردان ماگات در جست و جوی خوشبختی

آی اسپورت - شاگردان مارتینز یکشنبه در کراون کاتیج در برابر سومین مربی فولام در این فصل صف آرایی می کنند. آن ها یک بار فولام را تحت هدایت مارتین یول در دور سوم جام اتجادیه شکست داده بودند. آن ها در لیگ برتر نیز 4-1 فولام را تحت هدایت رنه مونلستین در هم شکسته بودند.


این بار اما ماگات که در فوریه هدایت فولام را عهده دار شده است شانس خودش را در برابر اورتون امتحان می کند و امیدوار است که نتیجه ای بهتر مقابل این تیم قدرمتند کسب کند.

اورتون با پیروزی 3-0 مقابل نیوکاسل در روز سه شنبه همچنان امید های خودش را برای حضور در لیگ قهرمانان زنده نگه داشته است. ارتون 6 امتیاز از آرسنال کمتر اندوخته است در حالی که یک بازی نیز از آن ها کمتر انجام داده است. اورتونی ها همچنین یکشنبه آینده در گودیسون پارک میزبان شاگردان ونگر خواهند بود و همین امر شانس خوبی برای حضور در لیگ قهرمانان برای آن ها ایجاد کرده است.


Everton forward Romelu Lukaku


مارتینز در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد:" ماگات با خودش مجموعه ای از انگیزه و تجربه را برای فولام به ارمغان است. او مربی بزرگی است و از زمانی که به فولام آمده روند این تیم را تغییر داده است. هر چند آن ها در چند بازی بسیار بد شانس بوده اند.

او نسبت به بازیکنان جدیدش به خوبی شناخت پیدا کرده است و من باور دارم که ما باید مقابل یک فولام جدید و متفاوت به نسبت آنچه قبلا دیده ایم صف آرایی کنیم."

فولام این فصل 70 گل دریافت کرده است و کار بسیار سختی برای مهار لوکاکو پیش رو دارد. این مهاجم بلژیکی در 4 دیدار اخیر تیمش 3 بار موفق به گلزنی شده است و از امادگی بسیار بالایی برخوردار است.

بازگشت جاگیلکا از مصدومیت همسترینگ خبری فوق العاده برای هواداران آبی های مرسی ساید محسوب می شود. با این حال آن ها همچنان از حضور پینار، گیبسون، کونه ، اویدو و همچنین ترائوره بی بهره خواهند بود. تمامی این بازیکنان به علت مصدومیت نمی توانند تیمشان را همراهی کنند.

فولام نیز غابین زیادی دارد. میتروغلو، داف و پارکر همگی به علت مصدومیت نمی توانند کمک حال تیمشان باشند. اما اشکان دژاگه با بهبود وضعیت مصدومیتش، انتظار می رود که بتواند تیمش را همراهی کند.
     
آی اسپورت
2014-03-30 09:56:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر