فهرست
پیش بازی ناپولی - یوونتوس؛ جدال در سن پائولو بدون تبس
پیش بازی ناپولی - یوونتوس؛ جدال در سن پائولو بدون تبس

پیش بازی ناپولی - یوونتوس؛ جدال در سن پائولو بدون تبس

آی اسپورت - بیانکونری در شرایطی راهی سن پائولو می شود که امیدوار است همچنان رکورد های مختلفی را در تاریخ سری آ جا به جا کند. شا گردان آنتونیو کنته در آستانه ی کسب سومین اسکودتوی پیاپی قرار گرفته اند. آن ها با پیروزی مقابل پارما بیست و دومین  بازی خود در سری آ را نیز بدون شکست پشت سر گذاشتند. یووه 15 بازی پیاپی را در خانه با پیروزی پشت سر گذاشته است که این رکوردی خارق العاده محسوب می شود.

یووه 14 امتیاز بیشتر از جالوروسی در رتبه ی دوم اندوخته است و خیالش از کسب اسکودتو راحت به نظر می رسد.

ناپولی اما علی رغم شروع امیدوار کننده رفته رفته موتورش خاموش شد. تساوی مقابل بلونیا و کیوو به همراه شکست مقابل آتالانتا، تمام رویای آن ها را برای کسب اسکودتویی دیگر پس از سال 1990 بر باد داد.

سومین شکست خانگی احتمالی مقابل یوونتوس باعث خواهد شد تا آن ها 23 امتیاز از یوونتوس عقب بیفتند. در حالی که تنها 21 امتیاز ممکن وجود دارد و همین مساله می تواند امید آن ها را حتی روی کاغذ نیز از بین ببرد.

با این حال غیبت تبس که با 18 گل در صدر جدول گلزنان سری آ قرار گرفته است می تواند برای بنیتس خبری خوش محسوب شود.  تبس در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد:" بسیار غمگین هستم که نمی توانم همراه تیم در سن پائولو باشم. با این حال با آمادگی چند برابر آماده ی مصاف در یورو لیگ مقابل لیون خواهم شد."

مارکیزیو همچنان به علت مصدومیت غایب است اما پوگبا با گذشت محرومیتش می تواند تیم را در این دیدار همراهی کند.

بنیتس نیز بعد از استراحتی که به هیگواین در دیدار مقابل کاتانیا داده بود، می تواند از او در دیدار مقابل یوونتوس بهره مند شود.
     
آی اسپورت
2014-03-30 09:59:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر