فهرست
گزارشگر خارج از گود؛ تهدید شدم ولی پیگیری می‌کنم
گزارشگر خارج از گود؛ تهدید شدم ولی پیگیری می‌کنم

گزارشگر خارج از گود؛ تهدید شدم ولی پیگیری می‌کنم

آی اسپورت - هفته پیش بود که علی رضوانی خبرنگار ورزشی صدا و سیما، خبر دور همی گرفتن پرسپولیس در شب ختم همایون بهزادی را در خارج از گود مطرح کرد. اتفاقی که نه تنها او بلکه اکثر رسانه های دیداری و شنیداری هم به آن اشاره داشتند ولی رضوانی بود که توسط عده ای از طرفداران پرسپولیس به صفحه اش در اینستاگرام حمله شد. حمله ای که پیش زمینه‌ای بود برای این هفته و خبری که او درباره سوشا مکانی اعلام کرد؛ مبنی بر اینکه دروازه بان پرسپولیس حق حضور در ورزشگاه را ندارد. خبری ساده که او هم اصلا دخالتی درش نداشت ولی بازهم علی آقا، شاهد حمله سایبری بود و این بار این حمله بوی تهدید را هم به خود گرفت.
رضوانی در این باره می‌گوید:« نمی دانم باید چه بگویم. من دو خبر از تیم پرسپولیس طی یک هفته اخیر درخارج از گود مطرح کردم که خیلی از جاهای دیگر هم به آن اشاره داشتند ولی هواداران پرسپولیس از همان زمان به صفحه شخصیم در اینستاگرام حمله کردند و بدترین توهین ها را به من و خانواده ام انجام دادند. اوضاع به گونه ای شده که من چندین پیام تهدید را هم دریافت کرده ام و متاسفانه هیچ کس نه از باشگاه پرسپولیس و نه از جای دیگر به این موضوع نمی پردازد و اهمیتی نمی دهد. مطمئن باشید این موضوع را تا آخرپیگیری می کنم. عده ای از کسانی که بی حرمتی کرده اند؛ شماره شان مشخص است و من آن ها در اختیار مراجع ذی صلاح قرار داده ام. فعلا هم قصد بستن صفحه ام را ندارم و مطمئن باشید رسالت کاری ام با این تهدیدها و فحش ها خدشه دار نخواهد شد و با قدرت در راستای بازگوی حق و حقیقت پیش خواهم رفت و به خدا توکل می کنم.»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-07 12:50:51
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۰
فرهنگ لنگیا همینه
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۱۱
رسالت کاری یعنی رعایت بی طرفی...عوضی تو این چند سال چرا از از کثافتکاریهای عمده کیسه را نگفتی...فیلم بازی نکن من که ازنزدیک میشناسمت میدونم چقدر ذاتت مثل تیمت کثیفه
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۱۴
پاچه خوار! هم خودت هم بقیه میدونن دلیل این اتفاقات گزارش بی مزه ات درباره حرف برانکو درمورد قهرمانی بود .
arash
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۸
آقا جان هر کاری دوست داری بکن ولی تورو جدت اول یه کلاس خط برو، خطت خیلی بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر