فهرست
ذوب-پرسپولیس؛ هت تریک جنجال؟
ذوب-پرسپولیس؛ هت تریک جنجال؟

ذوب-پرسپولیس؛ هت تریک جنجال؟

آی اسپورت- اولین نبرد بچه های یحیی و تیم برانکو در لیگ پانزدهم، در هفته چهارم رقم خورد. جایی که پرسپولیس در آزادی میزبان ذوب بود و فشار زیادی به دروازه تیم مهمان آورد و موقعیت های زیادی را نیز از دست داد. قرمزها سرانجام با ضربه امید عالیشاه از حریف پیش افتادند اما گل تساوی ذوب با ضربه سر کاوه رضایی از راه رسید. مهم ترین اتفاق مسابقه اما در ثانیه های پایان به وقوع پیوست. وقتی که برخورد توپ به بدن محسن بنگر، فغانی را مجاب کرد تا برای ذوب پنالتی بگیرد. تصمیمی که تا مدت ها فضای داوری فوتبال ایران را ملتهب کرد و سخت ترین روزهای همه این سال ها را برای داورها ساخت. 


جنجال در نبرد این دو تیم با همین مسابقه تمام نشد و به جام حذفی نیز رسید. جایی که باز هم دست ها داستان ساختند و اشتباهِ داوری، خیلی زود تیم برانکو را 10 نفره کرد. این مسابقه 120 دقیقه ای سرانجام با برتری ذوب آهن همراه شد و گل محمدی در کنفرانس خبری تایید کرد که در جدال های این فصل با پرسپولیس، از داوری سود برده است. جهانبازی، دومین داوری بود که در دومین نبرد میان این دو تیم، طعمی محرومیتی چند هفته ای را چشید. 
سبزهای اصفهان و قرمزهای تهران، حالا برای سومین بار در این فصل روبروی هم قرار می گیرند. یک طرف ماجرا، تیم برانکو قصد دارد از ذوب آهن و داورها انتقام بگیرد و در طرف دیگر، تیم گل محمدی قصد دارد ثابت کند که بدون اشتباه داوری نیز توان شکست دادن پرسپولیس را داشته است. برای یحیی و برانکو، این یکی از مهم ترین دوئل های تمام فصل به شمار می رود. مسابقه تیم هایی که حق شکست خوردن و داورانی که حق اشتباه کردن ندارند. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-07 13:51:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر