فهرست
پیشنهاد به پپ: جو هارت برگردد
پیشنهاد به پپ: جو هارت برگردد

پیشنهاد به پپ: جو هارت برگردد

آی اسپورت- گواردیولا قبلا هم نشان داده که می داند چطور باید تصمیمات بزرگ بگیرد. او پیش از این اتوئو را از تیمش بیرون کرده، زلاتان را نخواسته و همین کار را با جو هارت هم در منچسترسیتی کرده است. وقتی پپ چیزی در ذهنش داشته باشد واقعا برایش سخت است که آن را تغییردهد.

اما صحبت ما درباره دروازه بان است. آن ها یک دروازه بان بزرگ دارند، جو هارت. شاید هارت بتواند به تیم بازگردد و دوباره شانسی زیر نظر پپ گواردیولا داشته باشد. چه کسی می داند؟ هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

خیلی ها فکر می کنند اگر پپ این کار را بکند یعنی قبول کرده که درباره او اشتباه کرده است. اما من این طور به قضیه نگاه نمی کنم. هرچند بعید می دانم پپ چنین کاری کند و به خاطر جو هارت البته امیدوارم این کار را بکند. موضوع این است که سیتی یک دروازه بان خوب دارد و شاید حالا بهترین زمان برای او باشد تا بازگردد و ببینید چه کمکی از دستش برای تیم پپ بر می آید.

 

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-17 16:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
برزو
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۱
از تيري انري بعيد بود اين پيشنهاد
كمااينكه يك ماه پيش انواع و اقسام گل ها رو از مهاجم ناپولي خورد جو هارت
۱
مسعود
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
داداش داری اشتباه میگی هارت بهترین دروازه بان انگلیس هست
مسعود
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۲
التماس کنه دیگه هارت برنمیگرده اب هم قطع شده باید بسوزی و بسازی پپ اینجا غارسا نیست هر هفته داورا باهات باشن دوگل جلو باشی اینجا لیگ برتر هست سهمیه گرفتی فصل بعد نمون چون یه بار با شانس میشه سهمیه گرفت هرچند بعید هست که سهمیه ای برای تو بزارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر