فهرست
گالیانی: کاکا می‌تواند میلان را ترک کند
گالیانی: کاکا می‌تواند میلان را ترک کند

گالیانی: کاکا می‌تواند میلان را ترک کند

آی اسپورت- آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، معتقد است که کاکا می‌تواند طبق بندی در قراردادش، میلان را به دلیل عدم صعود به لیگ قهرمانان ترک کند.

این بازیکن برزیلی، تابستان گذشته پس از 4 فصل در رئال مادرید، به میلان بازگشت. با حضور آلونسو و موردیچ، وی جایی برای ماندن در مادرید نداشت.

بازگشت کاکا به میلان با ضعیف‌ترین میلان چند سال اخیر مصادف شد و ماسیمیانو آلگری، از سمت سرمربی گری اخراج شد. حال آنها در رتبه های میانی جدول حضور دارند و کلارنس سیدورف، هنوز پاسخ اعتماد هواداران به خود را نداده است.

گالیانی، که خود به دلیل خریدهای ضعیف، به شدت تحت فشار است، معتقد است که پس از عدم صعود میلان به لیگ قهرمانان، کاکا می‌تواند میلان را ترک کند.

وی در مصاحبه با Sky Sports گفت: "بسیار ساده است. کاکا تا 30 جوئن 2015 قرارداد دارد، ولی اگر ما به لیگ قهرمانان صعود نکنیم، وی می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد میلان را ترک کند.

در این باره با او صحبت کنیم و من مطمئنم که می‌ماند."

پیش از بازی میلان با کیوو در روز یکشنبه، کاکا گفت که هیچ نقشه‌ای برای ترک روسونری در تابستان ندارد و پس از 300مین بازیش، باز هم در این تیم خواهد ماند.

وی گفت: "همیشه صحبت‌های زیادی در رابطه با آینده وجود دارد. دوست دارم در آمریکا بازی کنیم ولی هنوز زمان آن نرسیده است. من خودم را در لباس روسونری می‌بینم و امیدوارم برای مدت طولانی ماندگار شوم."

     
آی اسپورت
2014-03-30 11:37:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر