فهرست
کپی‌کاری تراکتور از رو دست پرسپولیس؛ بلیت رایگان هم جواب نداد
کپی‌کاری تراکتور از رو دست پرسپولیس؛ بلیت رایگان هم جواب نداد

کپی‌کاری تراکتور از رو دست پرسپولیس؛ بلیت رایگان هم جواب نداد

آی اسپورت- تراکتوری ها که با رایگان اعلام کردن تماشای بازی تیمشان مقابل پدیده تصور استقبال هواداران را داشتند در میان تعجب با فقط 3 هزار تماشاگر روبرو شدند. بعد از رایگان شدن تماشای بازی پرسپولیس- سپاهان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی، حالا همه تیمهای لیگ برتری برای استقبال هوداران شان در حال بررسی این مساله هستند. تراکتورسازی اما از یکی دو روز قبل خبر رسانی کرد که تماشای بازی این تیم مقابل پدیده رایگان خواهد بود. مسئولان تراکتورسازی تصور می کردند که با این راهکار می توانند باعث آشتی هواداران با تیم شوند. این اتفاق اما رخ نداد و تراکتوری ها باز هم با استقبال اندک هواداران مواجه شدند. گویا هواداران تراکتورسازی اعلام کرده اند تا زمانی که عباسی مدیرعامل این باشگاه باشد و تغییر نکند از حضور در ورزشگاه امتناع خواهند کرد. بر همین اسا نه تنها بازی تراکتورسازی- پدیده با استقبال بیشتر هواداران مواجه نشد که آنها تنها 3 هزار سکو را اشغال کردند تا نشان بدهند حتی با وجود رایگان اعلام شدن تماشای بازی همچنان با تیمشان قهر هستند!
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-07 16:14:46
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۰۲
چی چی رایگان بود؟ ندیدی برف و کولاک بود؟
تو اون سرما انتطار داری برای بازی تراختور و (پدیده) پاشیم بریم اونجا؟ میدونی اصلا ورزشگاه بیرون از شهره و ماشین خور نیست؟ هر کی میره حتما سرما رو میخوره. تازه وسط هفته هم که هست. مطمئن باش اگه تهراناینجوری کوالاک بود یه نفر هم ورزشگاه نمیرفت چه برسه پاشه بره ورزشگاه یادگار امام که بردنش وسط صحره درستش کردن انگار پادگانه!
یوسف
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
مگه بازیای قبل چقدر میرفتن که الان چقدر برن! ما با فوتبال ایران قهریم نه با عباسی نه با کس دیگه ای! بلیط رایگان شده وقتمون هم رایگانه!؟ اونهمه خون دل خوردیم آخرش با شعورمون بازی شد مگه پخمه ایم وقتمونو تلف کنیم؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر