فهرست
گل‌محمدی: مظاهری روند بازی را عوض کرد
گل‌محمدی: مظاهری روند بازی را عوض کرد

گل‌محمدی: مظاهری روند بازی را عوض کرد

آی‌اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری حضور پیدا کرد.
 
 بسکتبال بود
بازی خوبی بود و ما شروع خوبی داشتیم، اما رفته رفته پرسپولیس توانست به بازی مسلط شود و به گل هم رسید. به نظرم من بچه‌های ما در این بازی تحت تأثیر نام بزرگ پرسپولیس بودند. در نیمه دوم بازی بیشتر حالت بسکتبال به خود گرفته بود چرا که هر دو تیم حملات پی‌درپی روی دروازه یکدیگر داشتند و موقعیت‌های زیادی نیز توسط مهاجمان دو تیم از دست رفت. واقعیت این است که پرسپولیس در خط حمله بازیکنان بسیار خطرناک و تاثیرگذاری دارد که در حمل توپ و قدرت ضربه زدن خیلی خوب هستند و می‌توانند هر خط دفاعی را با مشکل مواجه کنند. در صحنه‌های گل پرسپولیس مدافعان ما آن طور که باید در کادر نبودند و تمرکز لازم را نداشتند.
 
مظاهری روند بازی را عوض کرد
واقعا رشید مظاهری با پنالتی که مهار کرد روند بازی را به طور کل تغییر داد، بعد از این صحنه بازی به نفع ما برگشت و توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم. در ادامه بازی تا حدی در کنترل پرسپولیس بود تا اینکه آنها گل دوم را به ثمر رساندند و کار را برای ما سخت کردند. خوشبختانه بازیکنان ما دست از تلاش برنداشتند و با ارائه یک بازی باکیفیت توانستند گل تساوی را به ثمر برسانند. باید به برانکو و تیمش تبریک بگویم که اینقدر خوب بازی کردند، ضمن اینکه ما هم توانستیم کیفیت بالای خود را حفظ کرده و به روند روبه‌رشدمان ادامه دهیم.
 

قهرمانی در لیگ امسال سخت است اما تلاش‌مان را انجام می‌دهیم
صحبت کردن در مورد قهرمانی فقط فشار را روی تیم ما بیشتر می‌کند در حال حاضر بهتر است تمرکزمان را روی بهتر شدن و خوب بازی کردن قرار دهیم. واقعا قهرمان شدن در لیگ امسال بسیار سخت است چرا که تیم‌های مدعی زیاد هستند. ما فعلا به پیشرفت فکر می‌کنیم و در روزهای آخر برای قهرمانی نهایت تلاش خود را خواهیم کرد. البته به شرطی که تا آن زمان امتیازات را از دست ندهیم.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-07 17:21:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر