فهرست
باز هم گول میخوری ملخک؟
باز هم گول میخوری ملخک؟

باز هم گول میخوری ملخک؟

آی‌اسپورت- آقای سپهر حیدری دست بردارید از این کلک‌های مرغابی. هنوز هم مشغول به افتتاح اکادمی فوتبال فلان به سرپرستی س.ح هستید.هر چند که هنوز آدم های ساده دلی از این ملت نجیب اسب گونه مثل خود من هستند که گول این کلک ها را میخورند و به قیمت روز پانصد هزار، یک میلیون و الان با بالا رفتن نرخ تورم گول وعده های شما را میخورند و لابد چند میلیون به حساب شما واریز می‌کنند به امید واهی آنکه پس از طی دوره کار در آکادمی شما سر از فلان تیم و بهمان دسته البته با معرفی جنابعالی و امضای رییسه هیئت مدیره (همسر مکرمه)، در بیاورند.

آقای حیدری و شرکا خبر بهجت اثر منصوب شدن جنابعالی را به مربی گری تیم امید پرسپولیس از عمق وجودم به هواداران آن تیم  تسلیت عرض میکنم.آخه مرد حسابی کدوم کشک، کدوم پشم، پرسپولیس اگه تیم امید داشت طی سالیان ماضی و آینده با معرفی حداکثر یک یا دو بازیکن به تیم بزرگسالان، مجبور نمی‌شد که برود دست بچه‌های برزیلی را از سطل آشغال بگیرد و با هزینه‌های خدا داند و بس به تیم پرسپولیس بیاورد، با تمام احترامی که برای بازیکنان فوتبال حتی در حد جونیور قائلم ناچارا مجبور به یادآوری این فکت شدم.

حال شخص بنده به عنوان نماینده ثابت و دائمی تمام بازیکنان فوتبال که مغبون این ترفند های شما شدم و با هزار بد بختی چند میلیون ناقابل تقدیم آکادمی شما کردم حاضر به اثبات حرف های خود در هر محکمه ای می باشم.  لازم به یادآوری است که بعد از تقدیم آن مبلغ ناقابل جنابعالی و هیئت مدیره محترمه بعد از دو هفته پایان دوره ی آکادمی را اعلام فرمودید و تقاضا کردید که برای ترم بعدی آکادمی یک بار دیگر پروسه ثبت نام و تقدیم دوباره همان مبلغ اقدام نماییم، اما خوشبختانه یا بدبختانه پدر بی پدر من نتوانست این بار این مبلغ را جور نماید و تا آخر عمرش خود و من و خانواده ام را سرزنش می‌کند.

حال شرایط ثبت نام در تیم امید های پرسپولیس را اعلام بفرمایید تا شاید پدرم بتواند با فروختن دیگ و قابلمه و یحتمل لانه ی مسکونی از پس ثبت نام بر بی آید و برای همیشه از سرزنش خود خلاص گردد.

علی ایحال جناب محمد حسن انصاری فرد عضو ثابت و دائم و غیر قابل تغییر هیئت مدیره پرسپولیس دریافت مربی گری اقای سپهر حیدری و کاندیداتوری ایشان را برای مربی گری پرسپولیس، را به شما پیشاپیش تبریک عرض نموده و این تبریک شامل حال ایادی شما هم می‌گردد. باالاخص آقای س.ح و خانواده محترمه. و پیشاپیش نوروز باستانی را برای ۱۳۹۹بار به شما تبریک عرض میکنم. یا مقلب القلوب و الابصار حول حالنا الی احسن الحال .آمین

۵۳ ۳  
آی اسپورت
2019-12-03 12:17:00
نظر دهید

۳ نظر
آرتان
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۶
آقا باور کنید دست خودم نیست و نمی تونم از بعضی مطالب سایت شما همین جوری بگذرم. ترخدا فقط یک بار مطلب این آقا رو بخونید. چقدر زشت، چقدر وقیحانه و چقدر بی ادبانه. چقدر بی شرمانه است به کار بردن عباراتی مثل سطل آشغال، ملت نجیب اسب گونه، کدوم کشک، کدوم پشم. ترخدا بس کنید. سایت آی اسپورت داره تبدیل میشه به جایگاه لمپن هایی که ادبیاتشون به درد چاله میدون میخوره و بس. حتی اگه به اصول روزنامه نگاری و خبرنگاری اهمیت نمیدین حداقل یه مطلب رو پیش از انتشار روی سایت یک بار بخونید و ببینید آیا بی تربیتی نویسنده در مطلب مشهود هست یا نه؟ اگر بود خواهشا منتشر نکنید. سایت شما فوق العاده اس. اجازه ندین یه مشت آدم بی تربیت و بی اعصاب کثیفش کنن.
۹
منتقد
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
چقدر چرت و پرت نوشتی!
۵
ف.ق
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۶
تا زالو هاي أمثال اين تو فوتبال هستن استعداد هاي واقعي به حق شون نمي رسن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر