فهرست
برانکو پس از تساوی تیمش: تا روز آخر می‌جنگیم
برانکو پس از تساوی تیمش: تا روز آخر می‌جنگیم

برانکو پس از تساوی تیمش: تا روز آخر می‌جنگیم

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در خصوص تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری به صحبت پرداخت.
 
سه امتیاز را به راحتی از دست دادیم
بازی خیلی قشنگی بود. هر دو تیم در رده بالای فوتبال بازی کردند و تماشاگران در ورزشگاه و در خانه از دیدن بازی لذت بردند. امروز تماشاگران شاهد یک بازی زیبا و تماشایی بودند و فکر می‌کنم اوج هیجان را در این بازی دیدند. کارهای زیبایی در زمین مسابقه انجام شد و در نهایت 4 گل به ثمر رسید که سهم هر تیم 2 گل بود. به بازیکنانم تبریک می‌گویم به خاطر بازی زیبا و با کیفیتی که ارائه دادند. متاسفانه اتفاقی که نباید می‌افتاد رخ داد و 3 امتیازی که راحت در دست‌مان بود تبدیل به یک امتیاز شد. زمانی که یک بر صفر جلو بودیم صاحب ضربه پنالتی شدیم که اگر آن توپ گل می‌شد همه چیز برای حریف ما سخت و شاید تمام شده بود. متاسفانه مانند قبل باز هم نتوانستیم در زدن ضربه پنالتی موفق باشیم و در ادامه شرایط طوری رقم خورد که ذوب‌آهن با اعتماد به نفس بیشتری روی دروازه ما حمله کرد و به 2 گل رسید.
 
ذوب آهن هم مستحق گرفتن امتیاز بود
هرکس از دیدگاه خودش در مورد بازی اظهارنظر می‌کند، به هر حال بازی تمام شده و سهم هر تیم فقط یک امتیاز است. نمی‌توان گفت ذوب‌آهن مستحق امتیاز نبود چرا که آنها هم برای به تساوی کشاندن بازی نهایت تلاش خود را انجام دادند و تا دقیقه 91 با تمام وجودشان تلاش کردند که در نهایت به گل رسیدند.
 
همچنان یکی از شانس‌های قهرمانی هستیم 
ما در نیم‌فصل اول با این تعداد بازی فقط یک امتیاز گرفته بودیم اما در نیم‌فصل دوم با همین تعداد مسابقه 6 امتیاز کسب کرده‌ایم که شاید می‌توانست بیشتر هم شود، نه فقط ما بلکه تیم‌های استقلال تهران، خوزستان، سپاهان، ذوب‌آهن تا روز آخر شانس قهرمانی خواهند داشت و الان اینکه بگوییم چه تیمی قهرمان می‌شود واقعا نامعلوم است.
 
تعویض‌هایم اجباری بود
مجبور به انجام تعویض‌ها شدیم. لوکا ماریچ در عضله ساق پا احساس گرفتگی کرد و همین طور مهاجم سوم ما  (مسلمان) هم مصدوم شد که مجبور شدیم اومانیا را به بازی بفرستیم. سانتری که روی دروازه شد عالی بود و تبریزی به خوبی توپ را به گل کرد. می‌توانم بگویم ذوب‌آهن بدون داشتن موقعیت چندانی دو گل به ما زد.

تساوی در مقابل هر دو تیم اصفهانی
این آتش بازی‌ و یک نبرد است که ممکن است هر نتیجه‌ای رقم بخورد. طبیعی است که در فوتبال مدرن دوئل زیاد است، خطا زیاد می‌شود و کارهای تهاجمی هم بیشتر صورت می‌گیرد. شما بیشتر از من می‌دانید که رقابت پرسپولیس با سپاهان و ذوب‌آهن چقدر تنگاتنگ است. طبیعی است که هر سه تیم برای پیروزی مقابل هم تلاش کنند و ما هم در این دو بازی اخیر تمام تلاش‌مان را کردیم و بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم. بازی هجومی، موقعیت‌های زیاد گل و همه باید از این اتفاقات خوشحال باشیم.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-07 17:23:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر