فهرست
قلعه‌نویی: من اینجا مهمان هستم / بعضی‌ها خطی اعتراض می‌کنند
قلعه‌نویی: من اینجا مهمان هستم / بعضی‌ها خطی اعتراض می‌کنند

قلعه‌نویی: من اینجا مهمان هستم / بعضی‌ها خطی اعتراض می‌کنند

آی‌اسپورت- صحبت‌های امیر قلعه‌نویی را پس از اولین شکست در تراکتورسازی می‌خوانید.


× بازیکنان پدیده تلاش کردند و از موقعیت هایشان استفاده کردند. ما در نیمه اول فوتبال خوبی انجام داده و لی متاسفانه توپ هایمان تبدیل به گل نشد. زمانی که شرایط جوی بد شد،شناس باعث پیروزی می شد. مسئولین باخت با من است و بازیکنانم تمام تلاششان را انجام دادند. امروز بد شانسی داشتیم. 

×فکر می کنم در نیمه اول پنالتی به سود ما گرفته نشده است ولی باید فیلم بازی را ببینم. فوتبال نتیجه گرا بوده و اگر خوب بازی کنی و پیروز نشویم، چیزی نمی دهند.

×مدیریت باشگاه و هیات مدیره پیشتیبانی خوبی از تیم داشتند. مدیریت بومی یا غیر بومی در فوتبال دنیا وجود دارد. تراکتور سازی باید بازیکن می گرفت که جذب شده اند. اگر پارسال تراکتور سازی با همین مدیرعامل قهرمان می شد، باز هم این موضوعات وجود داشت؟. چطور  زمانی که من پنج ماه پول نگرفتیم و با مشکلاتی قهرمان شدیم، نمی گفتند که بومی یا غیر بومی وجود دارد؟ 

×زمانی که نتیجه گرفته نشود، شعار می دهند ولی زمانی که فوتبال خوبی بازی کنیم و نتیجه نگیریم، این شعار ها وجود خواهد داشت. ما در اینجا میهمان هستیم و باید همه کمک کنیم و تیممان در آینده بهتر خواهد شد. ایجاد موقعیت می کنیم و انشالله تمرینات بیشتری انجام خواهیم داد. یکسری ها هستند که دنبال منافع خودشان هستند و به دنبال آرامش تیم نیستند. یکسری افراد خط داده اند و به دنبال جایگاه هستند. 

× باید فکری کنیم و باید مشکلات گلزنی تیم را هر چه زودتر حل کنیم. 


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-07 17:38:53
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۸
گورتو گم کنن مهمان نا خوانده بر هرچی مهمون اضافی و خودسر اومده لعنت
TRACTOR FC
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
تاکتیک عالی قلعه نوعی(باید به جای مربی تراختور مربی بارسا میشد)نانگو میکشه بیرون ،دفاع میاره تا شانسی از دور سانتر بشه ب یکی بخوره بره گل؛ اونم شاااید.
بهرام
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۳۶
مشکل تیراختور اینه که با رفتن 70 درصد بازیکن هاش به دست عباسی هنوز هم که هنوزه نتونسته هسته یک تیم رو تشکیل بده. هنوز هم که هنوزه تیم نشدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر