فهرست
دایی: از داوری انتقاد دارم / نباید بهانه بیاوریم
دایی: از داوری انتقاد دارم / نباید بهانه بیاوریم

دایی: از داوری انتقاد دارم / نباید بهانه بیاوریم

آی‌اسپورت- صحبت‌های علی دایی را پس از شکست مقابل راه‌آهن می‌خوانید. 


× متاسفانه امروز علی رغم اینکه فوتبال خوبی ارائه دادیم به پیروزی نرسیدیم. فوتبال آن روی خود را نشان داد و راه آهن به چیزی که می خواست با ارائه یک بازی دفاعی رسید. بازیکنان ما از تک به تک های خود استفاده نکردند. هر کاری کردیم ولی گل نزدیم. تیم ما زحمت کشید اما کافی نبود و نیست. بچه های ما چند بازی است خودشان نیستند و متاسفانه تاکنون نتوانستیم نتایج دلخواهمان را کسب کنیم.

× بازی گذشته را با یک اشتباه بد باختیم. این بازی به یک شکل دیگر باختیم. بچه های ما باید به فکر بازی گروهی باشند تا نتیجه بگیریم. اواخر بازی با اینکه حریف 10 نفره بود اما نتوانستیم خودمان را به حریف تحمیل کنیم. از جناحین سانتر کردیم و به عمق زدیم اما کافی نبود چون باید گل بزنیم. هر بازی اینگونه فرصت ها را از دست می دهیم و این به تیم ما ضربه می‌زند. متاسفانه یا خوشبختانه تمام تیم ها برای ما کار می کنند به جز ما. ما قدر موقعیت ها و فرصت ها را ندانستیم. فوتبال روی خوشی به ما نشان نداد وگرنه باید برنده این بازی می شدیم.

× جلال الدین علی محمدی تاثیرگذارترین بازیکن ماست که به دلیل مصدومیت نتوانستیم از او بهره ببریم. متاسفانه نتوانستیم دفاع راست را درست کنیم و نتوانستیم بازیکنی در این قسمت بگیریم. فوتبال خوبی بازی می کنیم اما خوب بازی کردن کافی نیست. باید گل بزنیم و برنده شویم. در این بازی صاحب توپ بودیم و موقعیت زیادی داشتیم ولی گل نزدیم. جوانان ما باید به خودشان بیایند. ما وقتی از جوانان استفاده می کنیم آنها خودشان را نشان نمی دهند. جوانان فقط توپ را نگاه می کنند و به غیر از آن کاری نمی کنند. متاسفانه خیلی مشکل داریم که باید آن را حل کنیم.
× تا بچه ها خودشان را فدای گروه نکنند نمی شود ادامه داد. همه باید با هم باشیم تا بتوانیم نتایج بد را جبران کنیم.
× ایراد را من به داور بازی می گیرم که با دست می زنند ولی کارت نمی دهد. اگر زودتر اخطار می داد. اخطار چه سودی برای ما دارد. وقت های اضافه دو نیمه را بگیریم. این همه که خودشان را روی زمین می اندازند بازی را از گردش می اندازد. تا خودمان را پیدا می کردیم خودشان را زمین می انداختند ولی در زمین خود نباید بهانه بیاوریم و باختیم و باید این را قبول کنیم.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-07 17:47:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر