فهرست
اسکوچیچ: نمی‌توانم معجزه کنم / متاسفانه چاگو را از دست دادیم
اسکوچیچ: نمی‌توانم معجزه کنم / متاسفانه چاگو را از دست دادیم

اسکوچیچ: نمی‌توانم معجزه کنم / متاسفانه چاگو را از دست دادیم

آی‌اسپورت- صحبت‌های دراگان اسکوچیچ را پس از برد مقبال سپاهان می‌خوانید.


× من امروز به بازیکنانم افتخار کردم.به تیمی که بازیکنان خوبی دارد اجازه ندادیم موقعیت خلق کند.ما در این بازی از فرصت ها بهتر استفاده کردیم.می توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم.خیلی خوب بازی کردیم.با این وجود می توانستیم از شانس ها بیشتر استفاده کنیم.
× به بازیکنان نشان دادم هر بازیکنی بهتر باشد جایش در تیم است.به آنها گفتم باید کاری کنید که در سختی ها نتیجه بگیریم.متاسفانه چاگو را خیلی زود از دست دادیم.اگر او بود کیفیت بالایی در بازی داشتیم. فولاد تیمی است که در سال های آینده بسیار تیم خوبی خواهد شد. بهترین تیم ایرانی می شود. ما 5 بازی است که هنوز نباخته ایم و سه تا از این بازی ها را هم برده ایم.
× موقعی که نتیجه نمی گرفتیم، نمی گفتند من مربی بدی هستم. ما باید کار کنیم و فقط با کار کردن است که می توانیم به آنچه که می خواهیم برسیم. من الان از فولاد راضی هستم. ما باید اول فولاد را سربلند از این لیگ خارج کنیم و مطمئن باشید سال آینده تیم بسیار خوبی خواهیم داشت. ما بازیکنان جوان بسیار خوبی داریم که در آینده ما را سربلند می کنند.
× من یک سال و نیم است که اینجا هستم در این مدت چهار بار تیم را به طور کامل عوض کردم شما فکر می کنید این امر طبیعی است باید صبر داشته باشیم. من که نمی توانم معجزه کنم. من از آقایان نمی خواهم مرا تحمل کنند بلکه صبر داشته باشند و این بازیکنان جوان را تحمل کنند. در خیلی از بازی ها امسال لیاقت این را داشتیم که بازی را ببریم اما باختیم و باید تحمل شکست را هم داشته باشیم. در فوتبال باید فردای بازی را فراموش کرد. من تا حالا در فکر این بازی بودم و امشب خیلی خوشحالم. فردا برای بازی آینده باید فکر کرد. بازیکنانی هستند که برای تیم بازی می کنند و بازیکنانی هم هستند که از تیم  برای خودشان استفاده و اینها تیم را فدا می کنند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-02-07 18:09:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر