فهرست
ستاره روز: راز بقا در جیب های کاظمی
ستاره روز: راز بقا در جیب های کاظمی

ستاره روز: راز بقا در جیب های کاظمی

آی اسپورت- در هفته پیروزی راه‌آهن؛ فولاد و پدیده، یک شکست کافی بود تا سیاه جامگان با رده پانزدهم جدول برود و یکی از مدعیان جدی سقوط به دسته پایین‌تر باشد. پسران فرهاد کاظمی اما به 3 امتیاز کلیدی بازی با گسترش دست پیدا کردند تا با سومین پیروزی پیاپی در رقابت‌های لیگ برتر، به تلاش خیره‌کننده برای بقا در سطح اول فوتبال ایران ادامه بدهند. فرم این روزهای تیم فرهاد کاظمی، مشهدی‌ها را به حفظ شدن تیم قرمز و مشکی‌پوش در لیگ برتر امیدوار می‌کند.


 
شروع کار در سیاه‌جامگان برای فرهاد کاظمی به خوبی این روزها نبود. او بعد از تساویِ با سپاهان در اولین روز هدایت سیاه‌جامگان از هفته هشتم، در سه مسابقه متوالی شکست خورد و بعد از اولین تساوی بدون گل، سه شکست و دو تساوی دیگر را نیز پشت سر گذاشت و تا پایان هفته شانزدهم، حتی یک بار نیز موفق به شکست دادن رقبا نشد. کمی پیش از تعطیلات فوتبال ایران اما این تیم بالاخره با شکست دادن استقلال اهواز، طعم برنده شدن زیر نظر فرهاد کاظمی را چشید. شاهکارهای کاظمی اما هنوز در راه بودند. تیم او بعد از تعطیلات، به شکلی کاملا رویایی به لیگ برگشت. با 6 امتیاز در دو مسابقه حساس با نفت‌تهران و گسترش فولاد. پیروزی‌هایی که به زحمت به دست آمده بودند.
 


در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم؛ نجات راه‌آهن از سقوط برای فرهاد کاظمی چیزی شبیه یک ماموریت غیرممکن بود اما راه آهن با آقای ف.ک روزهای فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و سرانجام در لیگ حفظ شد. سه هفته قبل نیز، تصور بقای سیاه‌جامگان در لیگ ساده نبود اما بردهای متوالی تیم مشهدی؛ حالا این تیم را به معادلات بقا بازگردانده است. آن‌ها برای فاصله‌گرفتن از منطقه قرمز جدول، باید وضعیت سفید این هفته‌ها را در مسابقه حساس هفته پیش رو با راه‌آهن تداوم ببخشند. 

کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-07 18:41:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر