فهرست
نوزده آذر قرعه کشی ACL2020 در کوالالامپور
نوزده آذر قرعه کشی ACL2020 در کوالالامپور

نوزده آذر قرعه کشی ACL2020 در کوالالامپور

آی اسپورت - همواره آخرین ماه سال میلادی برای فوتبالدوستان قاره کهن با استرس هایی در راه قرار گرفتن تیم های محبوب باشگاهی شان در گروه بندی بزرگ ترین تورتمنت باشگاهی آسیا به پایان می رسد، مراسمی که به میزبانی پایتخت مالزی در مقر AFC با حضور نماینده تیم های حاضر در فصل با جذابیتی خاص برگزار می شود.

این بار اما این مراسم با چند روز تاخیر به نسبت سال های گذشته در ۱۹ آذر ۱۳۹۸ برگزار می شود تا روزشمار برای نماینده های ایران در راه شناخت گروه های مقدماتی همین طور مسیر پلی آف برای ورود به این گروه ها آغاز شود. در شرایطی که فدراسیون نوید داده بود امسال سهمیه ایران سه به اضافه یک خواهد شد اما آخرین اخبار هماندو به اضافه دو تایید می کند که ثابت می کند استقلال و شهرخودرو برخلاف پرسپولیس و سپاهان مسیری دشوارتر برای رسیدن به مرحله گروهی پیش رو دارند.

رقابت های ACL2020 آخرین دوره ای محسوب می شود که بازی ها با ۳۲ تیم و در ۸ گروه چهارتیمی در شرق و غرب برگزار می شود چون از سال ۲۰۲۱ بنا به وعده ای که روسای ای اف سی دادند این رقابت ها با شکلی متفاوت و احتمالا با ۴۸ تیم برگزار شود که باید منتظر ماند و دید در آخرین دوره ACL با ۳۲ تیم چه سرنوشتی در انتظار نماینده های ایران خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2019-11-30 11:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر