فهرست
مظلومی پس از تساوی مقابل استقلال اهواز: خوشحالم که نباختیم
مظلومی پس از تساوی مقابل استقلال اهواز: خوشحالم که نباختیم

مظلومی پس از تساوی مقابل استقلال اهواز: خوشحالم که نباختیم

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در پایان دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز که با تساوی یک بر یک همراه شد، در نشست خبری در مورد این بازی به صحبت پرداخت.
 

گفتم که بازی سختی خواهیم داشت
بازی خوبی بود و واقعاً دیروز هم گفته بودم، اشتباه است فکر کنید ما بازی ساده‌ای داریم. بازی سختی بود و به تیم حریف تبریک می‌گویم. تیم‌هایی که همیشه بسته بازی می‌کنند و ضد جمله می‌زنند همیشه خطرناک هستند و از موقعیتی هم که داشتند به خوبی استفاده کردند. از هواداران عذرخواهی می‌کنم. آنها امروز حمایت کردند اما نتیجه خوبی نگرفتیم. در واقع امروز روز خوب ما نبود. بازیکنانم عصبی بودند و به در بسته می‌خوردند. من به بازیکنانم از اول هفته هشدار دادم که فکر نکنند مقابل استقلال اهواز بازی راحتی پیش رو دارند.
 

شانس آوردیم نباختیم
شانس آوردیم که یک امتیاز گرفتیم. شاید شکست می‌خوردیم بازیکنانم دقایق آخر احساس کردند که نتیجه را از دست داده‌اند و به همین دلیل حملات خوبی داشتند اما هیچ کدام از حملات تبدیل به گل نشد. به حریف تبریک می‌گویم. استقلال اهواز با رشادت بازی کرد و عملکرد خوبی داشت. البته ما هم در روز بدمان بودیم.


امروز نیازی به آرش نداشتم
سعی کردیم بیشتر از بازیکنان جوان استفاده کنیم. آرش بازیکن بزرگی است اما نیاز نبود امروز از او استفاده کنیم و شاید در بازی بعدی به بازی گرفته شود. امروز نیاز بود به جوانان تیم فرصت بدهیم.

کدخبر:9412
 
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-07 19:35:22
نظر دهید
۱ نظر
رضا
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
آقای مظلومی عزیز ما تا کی باید بازی یعقوب کریمی رو ببینیم و حرص بخوریم؟ بد نیست یه بازی سجاد رو بیرون بزاری شاید یه تحرکی داشته باشه؟ آرش خیلی بهتر از اون بازی میکنه بخدا.... چرا از برزای کم استفاده میکنی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر