فهرست
ستاره روز: شاهِ مازندران
ستاره روز: شاهِ مازندران

ستاره روز: شاهِ مازندران

آی اسپورت- بعد از نمایشِ رویایی هفته دوم با ملوان؛ امید ابراهیمی دیگر در جریان بازی هیچ گلی برای تیم مظلومی به ثمر نرسانده بود اما باز هم وقتی پشت ضربه ایستگاهی تیم‌اش قرار گرفت و هوادارها نام‌اش را به شعار همیشگی «واویلا» چسباندند؛ قابل پیش‌بینی به نظر می‌رسید که دیوار دفاعی استقلال اهواز برای مقاومت در برابر او کوتاه باشد. امید با استایلِ منحصر به فرد خودش پشت توپ قرار گرفت. خرامان؛ مثل ستاره‌های این روزهای سینما روی فرش قرمز؛ به طرف توپ حرکت کرد و ضربه‌اش را کنج دروازه فرستاد. چند ثانیه بعد، دوربین‌ها تصویرش را شکار کردند که بازیکنان را پس می‌زند تا گل را با مربی تیم‌اش جشن بگیرد. یک هافبک دفاعی؛ حالا بهترین گلزن فصل استقلال است. اتفاقی که بیشتر از ضعف مهاجمان تیم؛ توانایی‌های جالب توجه او را به نمایش می‌گذارد.


 
در همه هفته‌های فصل، امید ابراهیمی یکی از بهترین مهره‌های تیم مظلومی بوده است. ستاره‌ای که با گلزنی در هفته دوم، 3 امتیاز بازی با ملوان را به تنهایی به دست آورد؛ در نبردهای حساس با نفت و راه‌آهن به خوبی از پنالتی‌هایش استفاده کرد و مدتی بعد از درخشش در دربیِ تهران؛ حالا دوباره از روی ضربه ایستگاهی موفق به باز کردن دروازه رقبای استقلال شد. در روز بد استقلال در مقابل استقلال اهواز نیز، او بهترین بازیکن تیم بود. دقیق؛ کم‌اشتباه و باهوش. همان مهره کم‌نظیری که می‌شناختیم. به ژست دست هایش وقت در اختیار داشتن توپ دقت کنید. به قلدرمآبانه بودن در عین ظرافت. 
 


 
شاه مازندران. این عنوان را در روزهای گذشته بارها و بارها در شبکه‌های اجتماعی شنیده‌ایم. لقبی که شاید در حقیقت؛ باید به بهترین فوتبالیست مازندرانی لیگ برتر تعلق داشته باشد. او آرام‌آرام از سطوح پایین فوتبال ایران پیشرفت کرد و هر فصل بهتر شد تا حالا یکی از مردان مورداعتماد کی‌روش برای میانه میدان تیم ملی باشد. بازیکنی که همین امروز، قبل از همه تماشاگران مسابقه می‌دانست که توپ‌اش به تور دروازه خواهد چسبید و درست وقتی همه در انتظار سرنوشت ضربه او بودند؛ دویدن برای جشن گرفتن گل را آغاز کرده بود. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-07 19:39:35
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۸
جالب بود
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۴
خنده دار بود خخخخ
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۵
خنده دار بود خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر