فهرست
بازیکنان استقلال پاسخ گلایه اینستاگرامی خود را گرفتند
بازیکنان استقلال پاسخ گلایه اینستاگرامی خود را گرفتند

بازیکنان استقلال پاسخ گلایه اینستاگرامی خود را گرفتند

آی اسپورت- شاگردان پرویز مظلومی در یک بازی پر انتقاد برابر قعرنشین جدول رده بندی تن به تساوی داد؛ تساوی ای که کم از شکست نبود.ترکیب اولیه استقلال در این بازی موید این مسئله بود که پرویز مظلومی به رغم گذشت 18 هفته از لیگ اما هنوز ترکیب خودش را بطور دقیق نشناخته است.بیرون گذاشتن برخی بازیکنان از فهرست 18 نفره و دل بستن به مهاجم خارجی ای که با وجود فرصت های خوب برای خودنمایی هنوز دردی از دردهای آبی دوا نکرده است و ...از جمله ابهامات فنی تیم مظلومی است.
برخی استقلالی ها قبل از این بازی در پست های اینستاگرامی خود از هواداران شان گلایه کرده بودند که چرا با وجود صدرنشینی تیم محبوب شان سکوهای استادیوم آزادی را پر نمی کنند اما امروز پاسخ خود را گرفتند و لابد و به تماشاگران حق دادند. استقلال از قدیم الایام عادت به این داشته که بر سر بزنگاهها هواداران خود را ناراضی کرده است که نمونه بارز آن را امروز شاهد بودیم؛ زمانی که استقلالی ها انتظار یک برد بی دردسر را می کشیدند اما در برابر تیم ته جدولی خوش شانس بودند که نباختند.
این خصلت استقلال هنوز عوض نشده است و شاید بهتر باشد که بازیکنان چرایی خالی بودن سکوها را در این خصلت تیم شان جستجو کنند. استقلال شاید صدرجدول باشد اما شیوه بازیهای این تیم آنقدر جذاب نیست که هواداران این تیم را برای آمدن به ورزشگاه راضی کند. دقیقا برعکس پرسپولیس.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-07 19:46:31
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۰
خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر