فهرست
گزارش : چرا گرانادا خاص ترین تیم برای رونالدوست
گزارش : چرا گرانادا خاص ترین تیم برای رونالدوست

گزارش : چرا گرانادا خاص ترین تیم برای رونالدوست

آی اسپورت – گرانادا برای رونالدو یک تیم و حریف خاص است. رونالدو بخشی از بهترین و همچنین بخشی از بدترین خاطراتش را در برابر این تیم آندلوسی سپری کرده است.
از یک طرف رونالدو فصل قبل برابر گرانادا درخشید. اودر دیدار برابر این 5 گل به ثمررساند و باعث شد تیمش در برنابئو با نتیجه 9 بر 1 گرانادا را درهم بکوبد. اولین رویارویی رونالدودر زمین گرانادا ، تیم مورینیو تنها پس از 5 دقیقه از حریف عقب افتاد ولی این رونالدو بود که توانست که گل تساوی بخش را از روی نقطه پنالتی به ثبت برساند. در آن بازی تیم مادریدی درنهایت با نتیجه 2 بر یک و به لطف گل به خودی بازیکن حریف در وقت های اضافه به پیروزی رسید. این همه ماجرانیست. در آخرین بازی دوتیم در شهر آندلوس رونالدو گل اول تیمش را زد و رئالی ها آن بازی را با نتیجه 4 بر صفر بردند.
اما همه خاطرات فوق ستاره پرتغالی از گرانادا خوب نیستند. رونالدو تنها گل به خودی دوران فوتبالش در بازی برابر همین گرانادا زده است. در فصل 2013-2012 رئال مادرید با تک گلی که رونالدو وارد دروازه خودی کرد با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. رونالدو کرنر ارسالی نولیتو را با ضربه سر وارد دروازه دیگولوپز کرد.
خاطره تلخ دیگر رونالدو از گرانادا بازهم به فصل 2013-2012 بازمی گردد. در دیداری که در سانتیاگوبرنابئو انجام شد رئالی ها با نتیجه 3 بر صفر پیروزشدند ورونالدو 2 گل از این 3 گل را به ثمر رساند. علیرغم گلزنی درآن دیدار اما رونالدوخوشحالی نکردو پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت به دلایلی که باشگاه در جریان آن ها است در مادرید احساس ناراحتی می کند.

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-07 22:25:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر