فهرست
واکنش/ فن خال : ما بهتر بودیم
واکنش/ فن خال : ما بهتر بودیم

واکنش/ فن خال : ما بهتر بودیم

 آی اسپورت – لوییس فن خال پس از تساوی تیمش مقابل چلسی از اینکه تیمش نتوانست با گلی که در آخرین دقایق دریافت کرد به پیروزی برسد ابراز نامیدی کرد.
یونایتدها که روند تجدیدحیاتشان را با یک عملکرد پر انرژی ادامه می دادند توانستند با لینگارد از حریف پیشی بگیرند اما سرانجام گل دیگوکاستا باعث توقف آنها شد. با نتایج به دست آمده حالا تیم فن خال 12 امتیاز با تیم همشهری یعنی منچسترسیتی فاصله دارد.
فن خال دراین باره به خبرنگاران گفت:"من فکرمی کنم ما تا قبل از 15 دقیقه پایانی یک بازی عالی داشتیم. اما بعدازآن توپ را حفظ نکردیم یا آن جور که باید بازی نکردیم. این باورکردنی نیست. ما نتیجه تلاش هایمان را نگرفتیم. ان بسیارناامید کننده است چون ما تیم بهتر بودیم. اما ما دوباره نتوانستیم پیروز شویم. ما پیروزنشدیم. ما شانس های بهتری داشتیم اما پیروز نشدیم."
فن خال در ادامه اعلام کرد:"چلسی با توپ های بلند فشار آورد. بااین حال زمانیکه در حال دفاع کردن هستید باید توپ را نگه دارید. شما باید درموقع دفاع کردن سازمان یافته باشید نه اینکه توپ ها را بی هدف دورکنید."
"موارد بسیاری بودند که من می کنم ما می توانستیم توپ را کنترل کنیم و با توپ کارکنیم. همچنین فکر میکنم ما می توانستیم یک گل دیگر پس از گل اولمان بزنیم."
" شما در چنین بازی هایی و مقابل تیم های فوق العاده ای مثل چلسی پاداش کارتان را نمی گیرید."

کدخبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-08 01:19:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر