فهرست
هشدار عابدینی: وزارت ورزش فدراسیون فوتبال را به چالش نکشد
هشدار عابدینی: وزارت ورزش فدراسیون فوتبال را به چالش نکشد

هشدار عابدینی: وزارت ورزش فدراسیون فوتبال را به چالش نکشد

آی اسپورت - امیر عابدینی از اعضای هیات مدیره سازمان لیگ و عضو مجمع فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات اخیر پیرامون فدراسیون فوتبال و انتخابات آن صحبت کرده است. صحبت‌هایی که بوی جدل با وزارت ورزش را می‌دهد. بخش‌هایی از صحبت‌های عابدینی را بخوانید:
*براساس آنچه در اساسنامه دیده شده مجمع حق دارد مصوباتی را تعیین کند که لازم الاجراست. در آخرین مجمع اعضا درخواست کردند انتخابات با دو ماه تعویق برگزار شود که مصوب هم شد پس همه چیز باید تا دو ماه سر جای خودش باقی بماند. بعضی از دوستان در وزارت ورزش می‌گویند نه، نباید چنین باشد. دوستان از وقتی آمدند فقط علیه فوتبال بودند. اگر سجادی بخش فوتبال را با تعامل پیش می‌برد این اتفاقات رخ نمی‌داد. اگر فیفا دچار مشکل شده ما بلافاصله روی فوتبال خودمان هم علامت سوال گذاشتیم و موضوع فساد را مطرح کرده‌ایم در حالی که ما یکی از سالم‌ترین فدراسیون‌ها در جهان هستیم.
*حرفم به مسئولان وزارت ورزش این است اگر شما تعامل داشتید اجازه می‌دادید دو ماه فدراسیون کارش را انجام دهد بعد هر کسی را که به زور می‌خواستید می‌توانستید در این فدراسیون  انتخاب کنید. مجمع فدراسیون مقتدر است و زیر بار هر شرایطی نمی‌رود. از وزرات ورزش می‌خواهیم تعامل را در این مدت بیشتر کند تا مجمع در زمان مقرر برگزار شود. آن‌ها ما را نترسانند آنچه ما را می‌ترساند AFC است که اسم تعلیق را می‌آورد. مجمع می‌خواهد کفاشیان سر جایش بنشیند. از طرفی AFC با سرپرست ارتباط برقرار نمی‌کند. وزارت ورزش در حال حاضر با ۱۰ فدراسیون درگیر است و با آن‌ها چالش دارد. اجازه دهند کفاشیان دو ماه دیگر کار کند و فدراسیون را به چالش نکشاند.
*ما امن ترین کشور دنیا هستیم اگرچه در مرکز حوادث قرار گرفتیم اما کشوری امن هستیم. بهانه عربستان سیاسی است و هیچ ارتباطی به فوتبال ندارد. فیفا هم مخالف دخالت سیاست است. عربستان سوء استفاده می‌کند و ما باید با قدرت جلوی آن‌ها بایستیم.
* تمام اعضای کمیسیون اصل ۹۰ این گزارش را قبول نکردند. آن‌ها می‌توانند این گزارش را به ما بدهند تا جواب بدهیم اما درخواست ما این است همان طور که این گزارش رسانه‌ای شد و در صحن مجلس ارائه شد ما هم جواب را در صحن مطرح کنیم. آقایانی که این گزارش را داده‌اند کل فوتبال را زیر سوال برده‌اند و این بی انصافی است. دوستان کمیسیون اصل ۹۰ در حق فوتبال جفا کردند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-08 10:20:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر