فهرست
پیشنهاد شرکت Hummel به فدراسیون فوتبال+ ۱۵۰ هزار دلار سالانه
پیشنهاد شرکت Hummel به فدراسیون فوتبال+ ۱۵۰ هزار دلار سالانه

پیشنهاد شرکت Hummel به فدراسیون فوتبال+ ۱۵۰ هزار دلار سالانه

آی اسپورت - برند Hummel به فدراسیون فو‌تبا‌ل جهت اسپانسرینگ پوشاک تیم‌های ملی فو‌تبا‌ل ایران پیشنهادی را ارائه کرده است. این برند که از سال ۱۹۲۳ کار خود را در هامبورگ آلمان آغاز کرد، هم اکنون یک شرکت دانمارکی محسوب شده و در این کشور کار خود را دنبال می‌کند.  Hummel حدود دو هفته قبل پیشنهادی را به فدراسیون فو‌تبا‌ل ارائه کرده تا به مدت سه سال اسپانسر پوشاک تیم‌های ملی فو‌تبا‌ل ایران شود. این پیشنهاد شامل پوشش تمام تیم‌های ملی شامل کلیه رده‌های بانوان و آقایان است.
 از نکات ویژه‌ این پیشنهاد پرداخت رقم ۱۵۰ هزار دلاری در سال به فدراسیون فو‌تبا‌ل است که این پیشنهاد موجب خواهد شد هزینه مربوط به برخی تجهیزات برای تیم‌های ملی نیز تامین شود. این بند از پیشنهاد مساله‌ای است که پیشنهاد دانمارکی‌ها را از دوازده پیشنهاد دیگر ارائه شده به فدراسیون فوتبال متمایز می‌کند.
 هر چند پیش از این رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل از قطعی شدن ادامه همکاری آل اشپورت با تیم‌های ملی به مدت سه سال خبر داده بود، اما این موضوع در نهایت منتفی شد و با توجه به اتفاقات اخیر به نظر می‌رسد هیچ چیز در مورد انعقاد قراردادها، اسپانسر پوشاک تیم‌های ملی قطعی نیست و کماکان بررسی‌ها در این زمینه ا‌د‌ا‌مه‌ دارد هر چند برخی شرکت‌ها در اولویت قرار دارند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-08 12:16:35
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۳
به علت انتشار کاریکاتور موهن پیامبر مکرم اسلام(ص) ، فدراسیون فوتبال رو تسخیر میکنیم اگه بخوان با دانمارکیها قرارداد ببندند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر