فهرست
منصوریان: قطری‌ها بدون هیچ مشکلی قدم بزنند
منصوریان: قطری‌ها بدون هیچ مشکلی قدم بزنند

منصوریان: قطری‌ها بدون هیچ مشکلی قدم بزنند

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های نفت و الجیش حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


قطری‌ها بدون هیچ مشکلی قدم بزنند
به تیم الجیش خوشامد می‌گویم.امیدوارم چند روزی که در ایران هستند نهایت راحتی را داشته باشند و ببینیم بدون هیچ مشکلی در ایران قدم می‌زنند. اصلا نگران نباشند و با بهترین شکل از آنها پذیرایی خواهیم کرد. ما اردوی خوبی در ترکیه داشتیم و آماده هستیم.


هر دو تیم در یک سال گذشته ثبات داشتند
به نظرم تیم الجیش نسبت به سال گذشته شرایطش بهتر شده. این تیم با انگیزه ظاهر خواهد شد. سرمربیان دو تیم ثابت هستند و هر دو می‌خواهند در این دو بازی به برتری برسند. سال گذشته ما مقابل همین تیم الجیش توانستیم پیروز شویم و با حضور هوادارانمان که انرژی خوبی به ما دادند این امر رقم خورد. امسال شرایط دشوار شده چرا که تیم الجیش از ما شناخت دارد و همین موضوع کار را مشکل‌تر می‌کند اما ما باهوش و منطقی در زمین حاضر خواهیم شد و سعی می‌کنیم از امکانات میزبانی به خوبی استفاده کنیم.


امیدوارم روبه روی جایگاه خالی نباشد
اولین دغدغه من وقتی وارد زمین می‌شوم این است که روبروی جایگاه خالی نباشد. ما می‌خواهیم هواداران از ما حمایت کنند. ما هوادارانی را در خانه پیدا کرده‌ایم چرا که عملکردمان سال گذشته در آسیا خوب بود اما احتیاج داریم که فوتبالی‌ها به ورزشگاه بیایند و حمایت خود را از ما دریغ نکنند. ما نیاز داریم تا فردا هواداران بیایند.


نگران میدان دادن به جوانان نیستم
جوانان زیادی در نفت داریم اما بازیکنانی مثل امیری را هم داریم که از جمله باتجربه‌های نفت محسوب می‌شود. ضمن اینکه از بزرگترهای تیم هم تشکر می‌کنم که به همراه کادر فنی فضا را برای آسیایی شدن نفت آماده‌ کرده‌اند. بیست و یکی دو سالم بود که به استقلال آمدم و آن موقع بازیکن جوانی محسوب می‌شدم و حتی یادم می‌آید خیلی‌ها گفتند برای استقلال زود است که به بازیکن جوانی مثل من میدان بدهن اما کادر فنی آن زمان استقلال به من اعتماد کرد و این شانس را به من داد تا خودم را نشان دهم تا به اینجا برسم. بنابراین نگرانی بابت حضور جوانان در تیمی مثل نفت نداریم. ضمن اینکه آنها نیز خیلی بازیکنان خوبی هستند.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-08 14:20:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر