فهرست
چهره روز: تیترخورترین فوتبالیست لیگ برتر
چهره روز: تیترخورترین فوتبالیست لیگ برتر

چهره روز: تیترخورترین فوتبالیست لیگ برتر

آی اسپورت- از اولین ثانیه‌های بعد از تساوی پرسپولیس در زمین ذوب آهن، واکنش‌ها به نمایش ضعیف هافبک ملی‌پوش تیم برانکو آغاز شد. کمال‌الدین کامیابنی به خاطر خراب کردن پنالتی و بلافاصله بعد از آن پنالتی دادن به رقیب؛ مقصر اصلی از دست رفتن دو امتیاز برای قرمزهای تهران به شمار می‌رفت. او به سرعت تبدیل به سوژه همه تیترهای مرتبط با مسابقه بود. از کمالِ ناکامی‌نیا تا کمالِ تاسف؛ کمالِ ناباوری، کمال خونسردی و همه تیترهای دیگری که نام کوچک او را در خود داشتند. صبح امروز نیز کمال روی جلد چندین روزنامه ورزشی قرار داشت. روزنامه‌هایی که به بازی کلامی با اسم او تداوم بخشیده بودند.
 


تیترهای مرتبط با کمال کامیابی‌نیا، همیشه هم مثل امروز در جهت منفی نبوده‌اند. او با نمایش‌های خوب‌اش در این فصل بارها و بارها رسانه‌ها را مجاب کرده تا نام و نام خانوادگی‌اش را به تیترهایی خلاقانه پیوند بزنند. او حالا تبدیل به تیترخورترین فوتبالیست لیگ برتر شده و به نظر می‌رسد راه فراری از این تیترهای آمیخته با اغراق و این میزان از اکستریم بودن ندارد. تنها رویکرد منطقی برای او شاید؛ پرهیز از دوباره قرار گرفتن پشت ضربات پنالتی باشد. اتفاقی که موجب خواهد شد رسانه ها دوباره از به کمال رسیدنِ بازی او حرف بزنند و نه از کمالِ ناکامی در ساق هایش! کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2016-02-08 14:28:58
نظر دهید

۴ نظر
10-10-10
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۳
کامیابی نیا بهترین هافبک دفاعیه حاضر ایرانه
-
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
ای اسپورت لنگی
کمال تحقیر جلوی استقلال کبیر
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۱
باید اسمشو عوض کنه بذاره کمال کامیابی؟ بیا ! خخخخخخخخ
حمیدرضا
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۲۶
کامیابی نیا حرف نداره .فدای سرش اصلا فدای سر همه بازیکنهای پرسپولیس من به شخصه ازشون راضیم باعث غرور من شدن امسال. بازی صدرنشین لیگ رو ببینید میفهمید چی میگم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر