فهرست
نکته روز: طارمی و نمایشی که دیده نشد
نکته روز: طارمی و نمایشی که دیده نشد

نکته روز: طارمی و نمایشی که دیده نشد

آی اسپورت- در پایان مسابقه حساس این هفته با ذوب‌آهن، چند بازیکن این تیم به دلایل مختلف بیشتر از سایرین موردتوجه هواداران قرار داشتند. از لوبانوف و بنگر که موردانتقاد قرار گرفتند تا کمال کامیانی‌نیا که از نگاه قرمزها مقصر اصلی از دست رفتن پیروزی بود و از فرشاد احمدزاده که روز موفقی را در ترکیب پرسپولیس سپری نکرد تا علی علیپور که باز هم نشان داد شایستگی حضور در ترکیب ثابت تیم برانکو را دارد. به نظر می‌رسد نمایش خوب مهدی طارمی در این مسابقه، خیلی زود به فراموشی سپرده شد. این یکی از بهترین بازی‌های فصل مرد شماره 9 خط حمله پرسپولیس بود اما گل‌نزدن، او را از کانون توجه خارج کرد.مهاجم بوشهری پرسپولیس با پاس گل هوشمندانه‌اش، بهترین فرصت را برای گلزنی عالیشاه در نیمه اول بازی ایجاد کرد. او در نیمه دوم نیز چند بار این بازیکن را در موقعیت مناسب گلزنی قرار داد اما امید دیگر نتوانست از این فرصت‌ها استفاده کند. طارمی در ادامه بازی با تخصص همیشگی‌اش برای پرسپولیس پنالتی گرفت و اگر کامیابی‌نیا کمی دقت کرده بود، این پنالتی می‌توانست مسابقه را برای تیم رقیب تمام کند. بلافاصله بعد از دریافت گل تساوی، طارمی اولین موقعیت جدی را روی دروازه مظاهری ایجاد کرد و انگیزه بازگشت به مسابقه را به هم‌تیمی‌ها داد. دقایقی بعد، پاس گل دوم او از راه رسید و این بار علیپور دروازه ذوب ‌آهن را باز کرد. این برتری هم اما از دست رفت تا قرمزها روز رویایی طارمی را فراموش کنند. بازیکنی که در زمین مسابقه بیشتر از همیشه دوید، جنگید، پاس‌گل داد، پنالتی گرفت و البته، فراموش شد! 


کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2016-02-08 14:45:36
نظر دهید
۵ نظر
10-10-10
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۶
هوش بالا و بازیحوانی فوق العاده طارمی موجب شده که حتی زمانی که توپ رو در اختیار نداره با حرکات بدون توپش و رقتن به فضاهای مناسب راه رو برای بقیه مهتامان پرسپولیس باز کنه.فوق العادست فقط همین.
-
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
لنگی
طرفدار 4444 آتیشه پرسپولیس
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۹
من به عنوان یکی از طرفداران پر و پا قرص پرسپولیس میگم طارمی بازیش مزخرفه. مث تیم خودمون. این 4 هم که نوشتم تو عنوان هیچ ربطی به اون 4 برد تاریخی استقلال کبیر نداره.
سوبله چوبله
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۹
چرت نگو لنگی, فقط تمارض می کنه, پنالتی دیروز هم اشتباه بود
حمیدرضا
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۷
آخه استقلالی بی شعور مجبوری بیای نظر بزاری ...کش عوضی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر