فهرست
اتفاق روز: پروپییچ؛ درست مثل روز اول!
اتفاق روز: پروپییچ؛ درست مثل روز اول!

اتفاق روز: پروپییچ؛ درست مثل روز اول!

آی اسپورت- هفته سوم. سرانجام آبی‌ها از مهاجم کروات‌شان رونمایی می‌کنند. بازیکنی که تلفظ درست نام‌اش چندین روز دغدغه هواداران تیم بوده است. در ورزشگاه، هنوز کسی نمی‌داند باید او را به چه نامی تشویق کند. پرو؛ در ترکیب ثابت تیمش برابر ذوب آهن قرار می‌گیرد. با ظاهری تنومند و قامتی بلند و البته تحرکِ کم. هیچکس از او، چیز زیادی نمی‌بیند و بعد از شکست استقلال، خیلی‌ها در مورد کیفیت این بازیکن تردید می‌کنند. مهره‌ای که در ثانیه‌های پایانی نقل و انتقالات به استقلال آمده و حتی این باشگاه را با حرف و حدیث‌های محرومیت روبرو کرده، بازی اول را بدون گل تمام می‌کند. درست مثل پنج مسابقه بعدی.
 


اولین گلِ پروپییچ، در بازی حساس با استقلال خوزستان رقم می‌خورد. یک گل مهم که آبی‌ها را در مسابقه و در کورس صدرنشینی حفظ می‌کند و جلوی شکست برابر تیم ویسی را می‌گیرد. در دو بازی کلیدی بعدی، خبری از او نیست اما هشت دقیقه فرصت در جدال با فولاد کافی به نظر می‌رسد تا این بازیکن باز هم گلزنی کند. آیا او بالاخره شرایط آرمانی‌اش را به دست آورده است؟ همه این‌طور فکر می‌کنند.
 


از هفته دوازدهم تا هفته هجدهم، پرو پییچ مجموعا 9 دقیقه برای استقلال به میدان می‌رود. در نبرد با استقلال اهواز، او سی دقیقه فرصت برای عرض اندام دارد. به محض ورود این بازیکن، بازی استقلال در سانترهای جناحین خلاصه می‌شود اما خبری از ضربات سر این بازیکن نیست. او در خط حمله تیم مظلومی، به همان کم‌تحرکی روز اول است. همانقدر کند و کم‌اثر. بازی را بدون قرار گرفتن در موقعیتی ویژه به پایان می‌برد. ماشین گلزنی کروات؛ در تهران خاموش شده است. 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2016-02-08 15:36:48
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۰۹
باید فیکس بازی کنه
سهیل
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۷
باید بیشتر بهش بازی بدن....
به نظر من که بازیکن خوبیه
سهیل
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۷
باید بیشتر بهش بازی بدن....
به نظر من که بازیکن خوبیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر