فهرست
ضعیف‌ترین نمراتِ پرسپولیس/ از حاتمی بدتر هم داریم!
ضعیف‌ترین نمراتِ پرسپولیس/ از حاتمی بدتر هم داریم!

ضعیف‌ترین نمراتِ پرسپولیس/ از حاتمی بدتر هم داریم!

آی اسپورت- در حالی که دیروز مسابقات هفته نوزدهم لیگ‌برتر هم به پایان رسید، گروه آنالیز برنامه نود سرانجام نمرات بازیکنان در هفته هجدهم را اعلام کرد.
در هفته‌ای که همه چشم‌ها به بازی جذاب پرسپولیس و سپاهان دوخته شده بود، طبیعی است که آگاهی از نمرات بازیکنان در این مسابقه در نوع خودش جالب باشد. برنامه نود به همه بازیکنانی که در هر مسابقه بیشتر از 30دقیقه بازی کرده باشند، نمره‌ای بین 1 تا 6 اختصاص می‌دهد که این نمره هر چقدر پایین‌تر باشد بهتر است. بر این اساس بهترین بازیکن پرسپولیس در این دیدار، علی علیپور بوده که با یک نیمه بازی، نمره«2» را به خودش اختصاص داده است. از سپاهانی‌ها هم رسول نویدکیا که بازی درخشانی ارائه داد همین نمره را گرفته و بهترین بازیکن تیمش به انتخاب برنامه نود لقب گرفته است.
احمد نوراللهی که بین دو نیمه تعویض شد و عادل هم به بازی کمتر از حد انتظارش اشاره کرد، نمره بد«4» گرفته است، اگرچه بدترین بازیکن میدان همانطور که شاید همه مردم دیدند، بابک حاتمی بود. مدافع چپ پرسپولیس در این بازی بارها مرتکب اشتباه شد، تا جایی که فردوسی‌پور هم منتظر تعویضش بود. با این حال برانکو احتمالا به دلیل مسائل انضباطی حیدریه را به میدان نفرستاد و تا آخر با حاتمی ادامه داد. او از گروه آنالیز برنامه نود، نمره بسیار ضعیف «5/5» را دریافت کرده و در واقع فقط نیم‌نمره تا بدترین امتیازی که یک بازیکن فوتبال می‌تواند کسب کند فاصله داشته است!
شاید اگر حاتمی وسط اشتباهاتش در پرتاب اوت یا تقدیم توپ‌های ساده به بازیکنان حریف، یک گل به خودی هم می‌زد، الان توانسته بود نمره جاودان«6» را به خودش اختصاص دهد!


بدترین بازیکنان فصل پرسپولیس
جالب است بدانید این اولین‌باری نیست که بابک حاتمی نمره فاجعه‌بار «5/5» دریافت می‌کند. پیش‌تر تیم آنالیز برنامه نود به نمایش او در برابر استقلال صنعتی خوزستان در هفته دوم هم همین امتیاز را داده بود. کارنامه حاتمی در این فصل پر از این نمرات ضعیف است. بهترین امتیازاتی او که تا اینجا گرفته دو نمره نزدیک به متوسط «3/5» بوده که در بازی رفت با ذوب‌آهن و فولاد به وی تعلق گرفته است.
همچنین ایمان صادقی هم در بازی رفت با سپاهان که با شکست 4 بر 2 سرخپوشان همراه بود، نمره بسیار بد «5/5» را به خودش اختصاص داده بود. این نمره یک‌بار هم در بازی با صبای‌قم به نام نورمحمدی ثبت شده است. او نخستین‌بار بعد از اینکه در پی درگذشت هادی نوروزی بازوبند کاپیتانی را به دست می‌بست، نمایش فنی ضعیفی ارائه داد و درنهایت از زمین بازی هم اخراج شد.
با تمام اینها اما تا اینجای فصل فقط یک‌بار یک بازیکن موفق شده بدترین نمره ممکن یعنی «6» را به دست بیاورد که او هم کسی نیست غیر از رضا خالقی‌فر! استاد خالقی‌فر که پیش از بازی دیروز با ذوب‌آهن هم از لیست 18نفره سرخپوشان خارج شد، به خاطر بازی بسیار بدش در برابر استقلال صنعتی خوزستان در دور رفت، نمره «6» دریافت کرد. این همان مسابقه‌ای بود که خالقی‌فر در پست هافبک دفاعی به میدان رفت و تقریبا تک‌تک توپ‌هایش را لو داد!


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-08 15:53:45
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
همشهری ورزشی لنگی
-
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
دسته گلهای درخشان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر