فهرست
ماجراهای عجیبِ بهمن ماه/ مازیار زارع؛ کارلوس توز شد!
ماجراهای عجیبِ بهمن ماه/ مازیار زارع؛ کارلوس توز شد!

ماجراهای عجیبِ بهمن ماه/ مازیار زارع؛ کارلوس توز شد!

آی اسپورت- هجدهم بهمن ماه یک سال قبل، یکی از هایلایت‌های دوران ورزشی مازیار زارع رقم خورد. کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی در آن روز خاص، بعد از اخراج دروازه بان تیمش برابر پرسپولیس به درون دروازه رفت و موفق شد ضربه پنالتی فرناندو گابریل را مهار کند و لحظه‌ای باورنکردنی برای هواداران تیم محبوب شمالی بسازد. این لحظه کلاسیک و فراموش نشدنی در فوتبال ایران؛ آخرین اتفاق عجیبی نبود که در بهمن‌ماه برای مازیار به وقوع پیوست.
 هافبک شماره 9 ملوان انزلی، این هفته در ترکیب ثابت ملوان برای مسابقه با نفت تهران قرار نداشت. استیلی ترجیح داده بود از بازیکنان دیگری به جای مازیار استفاده کند و این بازیکن باتجربه را دیرتر به زمین مسابقه بفرستد. در نیمه دوم بازی؛ سرمربی سفیدها تصمیم گرفت از یکی از تعویض‌ها برای به زمین فرستادن مازیار استفاده کند و به همین خاطر از این بازیکن خواست تا مشغول گرم کردن شود اما زارع از این دستور چشم‌پوشی کرد و حاضر نشد برای رفتن به زمین مسابقه، گرم کند. رفتاری عجیب که با واکنش خاصی از سوی حمید استیلی همراه نشد.
 رفتار مشابه مازیار زارع و امتناع او از ورود به زمین، پیش‌تر توسط کارلوس توز در منچسترسیتی نیز پیاده شده بود. وقتی که ستاره آرژانتینی عصبانی از نیمکت نشینی؛ حاضر نشد با سایر شاگردان مانچینی گرم کند و برای سیتزین‌ها به میدان برود. بعد از این اتفاق؛ نه تنها هواداران آبی‌های منچستر، بلکه همه فوتبالی‌ها در جزیره این بازیکن را مورد سرزنش قرار دادند و هواداران باشگاه پیراهن‌هایی با نام توز را درون کامیون بزرگ بازیافت که به همین خاطر در شهر مشغول حرکت بود پرتاب کردند. در انزلی اما همه چیز خیلی زود ختم به خیر شد و زارع به جلسه‌های تمرینی تیم بازگشت. او برای بهمن ماه 1395؛ چه نقشه‌ای در سر خواهد داشت؟ کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-08 15:52:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر