فهرست
آرامش آرش هنگام خط خوردن/ فقط برای قلعه‌نویی یاغی بود
آرامش آرش هنگام خط خوردن/ فقط برای قلعه‌نویی یاغی بود

آرامش آرش هنگام خط خوردن/ فقط برای قلعه‌نویی یاغی بود

آی اسپورت- شنبه‌شب خبر رسید آرش برهانی از لیست استقلال برای بازی دیروز با استقلال‌اهواز خط خورده است. جالب اینکه او دقایقی بعد با ارسال پستی روی اینستاگرامش از مردم تفاضا کرد برای تشویق استقلال در بازی با حریف خوزستانی راهی ورزشگاه شوند. این درست شبیه همان اتفاقی بود که هفته گذشته رخ داد؛ مظلومی آرش را از لیست بازی با ذوب‌آهن خارج کرد و برهانی هم در واکنش به این موضوع، در شبکه‌های اجتماعی به همبازیانش روحیه داد.
به طور کلی این‌طور به نظر می‌رسد که برهانی آخرین فصل حضورش در استقلال را می‌گذراند. آرش امسال در مجموع چیزی حدود 650دقیقه برای آبی‌پوشان به میدان رفته و مظلومی در خیلی از مسابقات مثل بازی مهم با نفت تهران در دور رفت و یا همین مسابقه هفته گذشته با ذوب‌آهن او را از لیست 18نفره تیمش حذف کرده است. با این وجود برهانی به شکل تحسین‌برانگیزی با این موضوع کنار آمده و در سکوت و آرامش کامل به تیمش انرژی مثبت داده است.


علیه قلعه‌نویی
شاید تنها مربی استقلال که برهانی با او تا حدودی زاویه پیدا کرد، امیر قلعه‌نویی بوده باشد. آرش در زمان حضور امیر روی نیمکت آبی‌ها چندین بار به تعویضش اعتراض کرد که حادترین نمونه از آن، لگد او به کلمن کنار زمین بود. در آخرین دوران هدایت استقلال توسط قلعه‌نویی نیز رابطه طرفین چنگی به دل نمی‌زد. گفتنی است که در یکی از بازی‌های مهم استقلال که با ناکامی این تیم و تداوم دوران افت آبی‌ها همراه شد، قلعه‌نویی در رختکن خطاب به برهانی گفته بود: «فوتبالت تمام شده آقای آرش خان!»
آقای گل سابق استقلالی‌ها اگرچه فصل جدید را با پرویز مظلومی خیلی پرتلاش و موثر شروع کرد، اما رفته رفته دچار افول شد و از برنامه‌های تاکتیکی کادرفنی فعلی هم کنار رفت. با این وجود برهانی حداقل رابطه خوبش با مظلومی و شرکا را حفظ کرده و بدن کوچک‌ترین جنجالی روی نیمکت یا سکو می‌نشیند. از قرار معلوم گودبای پارتی آرش نزدیک است و او قصد دارد با خاطره‌ای خوش استقلال را ترک کند.


منبع: همشهری ورزشی

9411
     
آی اسپورت
2016-02-08 17:07:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر