فهرست
ابراهیم تهامی: حرف بزنم اهواز زلزله 10 ریشتری می‌آید
ابراهیم تهامی: حرف بزنم اهواز زلزله 10 ریشتری می‌آید

ابراهیم تهامی: حرف بزنم اهواز زلزله 10 ریشتری می‌آید

آی‌اسپورت- ابراهیم تهامی می‌گوید اگر به دلال‌ها شیتیل می‌دادم شک نکنید، الان سرمربی استقلال اهواز بودم. مصاحبه مربی استقلال اهواز با همشهری را می‌خوانید.

استقلال اهواز در تهران بازی کرد و شما در اهواز ماندید!
حوصله داری عاموایی برای تیمی که قرار است در بین شانزده تیم، آخر شود و سقوط کند چه کار می‌تواند بکند؟

دستمزدها را هنوز ندادند؟
نه. پول کجا بود؟! پول مال دلال‌هاست که بازیکن فیکس فقیر را روی نیمکت می‌نشانند و بچه پولدار را به جایش در ارنج می‌گذارند. من اگر دهانم را باز کنم و پشت پرده‌ها را فاش کنم در اهواز زلزله 10 ریشتری می‌آید و این مدیران عاقبت‌طلب نفس‌شان بند خواهد آمد.

دل پری داریدها!
دارم دق می‌کنیم. من هم مثل رضا احدی باید بروم راننده تاکسی شوم تا سفره‌ام خالی نماند. مرده پرست‌ها تا وقتی تهامی با کفن در یک وجب جا نخوابد به فکرش نمی‌افتند.

شما غیر از فوتبال کار دیگری ندارید؟
نه؛ من 10 سال برای تیم ملی بازی کردم و به خاطر خوزستان هم عمرم را در زادگاهم گذراندم اما اینجا کسانی که شورت ورزشی ندارند. ابی را به جا نمی‌آورند ، می‌شود یک سوال بپرسم؟

بپرسید!
چرا وقتی سیاوش بختیاری‌زاده رفت، من سرمربی نشدم و دیگری را آوردند؟ می‌توانید جوابش را از دلال‌ها بگیرید. اگر به دلال‌ها شیتیل می‌دادم شک نکنید، الان سرمربی استقلال اهواز بودم.

چرا به تهران نمی‌آیید؟
تهران که هزار درجه بدتر از اینجاست، کفاشیان در کمپ تیم ملی مرا با همکلاسی‌اش اشتباه گرفت. رییس فدراسیونی که بازیکن ملی را نشناسد به چه دردی می‌خورد؟

معلوم نیست فوتبال به کجا می‌رود...
به هیج جا. امروز به قطر می‌بازیم و 1 سال بعد به گوام و مالدیو، کاری کرده‌اند که خلیج نشین‌ها تحقیرمان کنند. 

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-08 17:40:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر