فهرست
کالو : شایسته پیروزی برابر دورتموند بودیم
کالو : شایسته پیروزی برابر دورتموند بودیم

کالو : شایسته پیروزی برابر دورتموند بودیم

آی اسپورت – علیرغم از دست دادن بهترین فرصت برای گلزنی سالومون باردیگر برای تیمش به خوبی بازی کرد. کالو در دفاع و حمله سخت تلاش کرد. او 59 درصد از برخوردهایش برابر بازیکنان دورتموند را باپیروی پشت سرگذاشت و درمجموع 15 نبرد یک در مقابل یک را با موفقیت پشت سرگذاشت آماری که بیشتر از سایر بازیکنان درون زمین بود.
توانایی او در کارهای دفاعی به کارکردن این بازیکن زیرنظرژوزه مورینیو مربوط می شود. مربی پرتغالی بازی دورتموند و هرتابرلین و نمایش موفقیت آمیز کلو و تیم هرتا در برابر بهترین خط حمله بوندس لیگا از نزدیک در ورزشگاه المپیک تماشا کرد. تاکتیک ها و برنامه های تیم پایتخت نشین باعث شد زردهای وست فالن که آمار بیشترین گل زده در رقابت های بوندس لیگا را ثبت کرده اند دراین بازی ناکام بمانند.
با این کالو مهاجم تیمش محسوب می شود و با 10 گلی که تااینجای فصل به ثمر رسانده بهترین گلزن هرتا محسوب می شود و از این بابت در بین 5 گلزن برتر بوندس لیگا جای می گیرد.
کالو در مورد بازی برابر دورتموند این گونه اظهارنظر کرد:"مایه تاسف یود که نتوانستیم که گل پیروزی را درپایان بازی به ثمر برسانیم. ما شایسته کسب 3 امتیاز بودیم."
کالو همچنین در مورد حضور مورینیو در ورزشگاه نیز صحبت کرد واعلام کرد که نکات زیادی را از مورینیو آموخته است. مربی پرتغالی بدون شک تاثیرفراوانی در زندگی ورزشی کالو گذاشته. او کالو را در سال 2006 به باشگاه چلسی آورد و او را تبدیل به مهاجمی در کلاس جهانی کرد.

کد خبر : 9413
     
آی اسپورت
2016-02-08 22:37:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر