فهرست
تحلیل : تفاوت فاحش آمار پاریسی ها با سایرتیم های فرانسوی
تحلیل : تفاوت فاحش آمار پاریسی ها با سایرتیم های فرانسوی

تحلیل : تفاوت فاحش آمار پاریسی ها با سایرتیم های فرانسوی

آی اسپورت – تیم پاری سن ژرمن حالا 69 امتیاز از 25 بازی در اختیار دارد و این در حالیست که تیم دوم جدول رقابت های لیگ فرانسه یعنی تنها 45 امتیاز کسب کرده است. با توجه به این 24 امتیاز اختلاف، اگر اوضاع به همین صورت پیش برود ، شاگردان لوران بلان می توانند قهرمانی را در پایان هفته 30 ام جشن بگیرند. اتفاقی که اگر رخ دهد در نوع خود رکورد جدید برای لیگ فرانسه محسوب می شود.
اما امتیاز تنها پارامتری نیست که پاریسی ها در آن با سایر تیم ها اختلاف فاحش دارند. تفاضل گل پایتخت نشین های فرانسه در حال حاضر 51+ است و این بدین معنی است که اگر تفاضل گل تمامی تیم های دوم تا هفتم جدول  که دارای تفاضل مثبت هستند را با هم جمع کنیم عدد بدست آمده 29+ خواهدشد. عددی که هنوز اختلاف بسیاری تا آمارتیم پاریسی دارد.
پاری سن ژرمن همچنین با به ثمر رساندن 63 گل در 25 بازی ، میانگین گل بیشتر از 2 گل در هربازی را ثبت کرده اند. تیم بلان به علاوه تنها تیم بدون شکست این فصل لوشامپیونه محسوب می شود و تنها 12 گل در مسابقات این فصل دریافت کرده است.
آمار جالب توجه دیگربرای پایتخت نشینان ، میانگین درصد مالکیت توپ آنهاست. آنها در بازی های این فصل شان بطور میانگین 67درصد مالکیت توپ داشته اند. این درحالی است که این آمار برای شاگردان لوییس انریکه 66.2 ثبت شده و برای رئال مادرید 58.4 درصد محاسبه شده است. به این ترتیب پاری سن ژرمن دومین تیم اروپا برحسب میانگین درصد مالکیت توپ ارزیابی می شود و تنها مونیخی ها توانسته اند بیشتر از آنها توپ را در اختیار داشته باشند.

کد خبر : 9413
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-09 00:18:35
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۵۸
اخه قهرمانی تو این لیگ زلاتان و دیماریا و کاوانی میخواست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر