فهرست

شایعه عجیب در تبریز: تراکتورسازی، جادو شده!

آی اسپورت - تراکتورسازی را جادو کرده اند. این شایعه  و البته خرافه ای است که این روزها دور و بر تیم تبریزی شنیده می شود. شایعه ای که بیش از ارتباط به واقعیت به خرافه پرستی و البته سودجویی بعضی از دور و برهای فوتبال بازی می گردد. کسانی که ادعای جادوگری دارند برای اخاذی از تیم های فوتبالی.
براساس این شایعه مطرح شده برخی هواداران نزدیک به تیم می گویند که تراکتورسازی جادو شده و توپ های بازیکنان گل نمی شود. شایعاتی که معمولا دور وبر تیم هایی با سرمربیگری امیرقلعه نویی شنیده نمی شود. 

هرچند امیرقلعه نویی سرمربی بسیار سرشناسی است و شایعه هایی هم همیشه در موردش وجود داشته اما در این زمینه کمتر کسی می تواند سوابق جادوگری و اتفاقاتی از این دست را در تیم قلعه نویی پیدا کند. با این همه گل نشدن توپ های تراکتورسازی و شکست های عجیب شان سبب شده شایعه ای در تیم منتشر شود که تراکتورسازی طلسم شده. 

پیش از این و در مورد تیم های علی دایی اخباری از این دست شنیده می شد. سرمربی فعلی صبای قم هم درآن دوره تا قم برای دیدار با یکی از علما می رفت تا مشکل اش را حل کند. شایعاتی هم همیشه در مورد سایپا وجود داشته . اما هیچ کدام از این مسائل تا به حال ثابت نشده اند.شایعات شنیده می شوند و مسوولان پولهایشان را پرداحت می کنند که طلسم و سحر را از بین ببرند. منبع: عصر ایران
  ۱  
آی اسپورت
2016-02-09 07:24:04
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳
همین یدونه شایعه مونده بود که برای تیم تراختور بسازی سایت گل!!!
خسته نشدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر