فهرست
اعتراف میداوودی: تیراندازی از فوتبال سخت‌تر است
اعتراف میداوودی: تیراندازی از فوتبال سخت‌تر است

اعتراف میداوودی: تیراندازی از فوتبال سخت‌تر است

آی اسپورت - مهاجم تیم فوتبال سایپا صبح امروز در کنار ملی پوشان تیم تیروکمان حضور یافت. میلاد میداودی بعد از حضور در اردوی کمانداران معلول در خصوص این دیدار گفت: اولین بار بود که در جمع ورزشکاران پارالمپیکی حضور پیدا کردم و تجربه بسیار خوبی بود.
وی پس از امتحان کردن تیراندازی با کمان عنوان کرد: فکر می کردم تیراندازی کار راحتی باشد اما وقتی کمان را در دست گرفتم متوجه شدم چه قدر این کار سخت است و به نظرم این رشته از فوتبال سخت تر است!
بازیکن تیم سایپا افزود: بازیکنان فوتبال هم نمی خواهند تمام توجهات صرفا به این رشته باشد. این هیجان فوتبال است که باعث شده به صورت ناخودآگاه توجه عمومی به سمت این رشته بیشتر باشد و باید بگویم فوتبالیست ها هم دوست ندارند این اتفاق بیافتد و تمایل دارند توجه به سایر رشته ها هم به اندازه ی فوتبال باشد.
میداودی گفت: ورزشکاران پارالمپیکی با مقام های جهانی و افتخارات بزرگی که کسب کردند مایه سربلندی کشورمان هستند و باید توجه بیشتری به زحمات این عزیزان شود.

وی پس از اطلاع از فعالیت ورزشکاران دارای معلولیت در رشته های مختلف فوتبال افزود: برایم جالب است که عزیزان دارای معلولیت هم در رشته های فوتبال هفت نفره، فوتبال پنج نفره و فوتبال قطع عضور فعال هستند و واقعا باید به پشتکار و همت این ورزشکاران آفرین گفت.
میداودی در پایان تصریح کرد: ورزشکاران پارالمپیکی از نخبه های جامعه ورزش هستند و امیدوارم در آینده خبرهای خوبی از موفقیت های بیشتر این عزیزان در رویداهای جهانی و پارالمپیک بشنویم.

منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2016-02-09 12:24:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر