فهرست
فدراسیون فوتبال ایران منتظر پیشنهاد جدید رومانی
فدراسیون فوتبال ایران منتظر پیشنهاد جدید رومانی

فدراسیون فوتبال ایران منتظر پیشنهاد جدید رومانی

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برگزاری دیدار مقابل هند و عمان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات که ۵ و ۱۰ فروردین‌ماه ۹۵ در تهران برگزار می‌شود، باید خود را آماده مرحله دوم این مسابقات کند. از این‌رو تیم ملی فوتبال کشورمان راهی اردوی اروپایی خواهد شد تا در خردادماه ۹۵ دیداری دوستانه را با مقدونیه برگزار کند. برگزاری این بازی نهایی شده است و تمام توافقات حاصل شده، اما هنوز قرارداد برگزاری این بازی دوستانه به امضا نرسیده است.
فدراسیون فوتبال رومانی هم برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال کشورمان درخواست خود را ارائه کرده بود. رومانیایی‌های می‌خواستند اواخر ماه فوریه ۲۰۱۶ (اوایل اسفندماه ۹۴) مقابل شاگردان کارلوس کی‌روش صف‌آرایی کنند که با توجه به عدم برگزاری اردوی تیم ملی برگزاری این دیدار هم دور از ذهن بود. با توجه به این مسئله، فدراسیون فوتبال ایران از فدراسیون فوتبال رومانی درخواست کرد تا این موضوع را بار دیگر بررسی کنند و در تاریخی مناسب پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه بین ایران و رومانی را بدهند.
رومانیایی‌ها هنوز پاسخی به درخواست ایرانی‌ها نداده‌اند و در حال بررسی موضوع هستند تا پاسخ نهایی خود را به فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال کنند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-09 12:32:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر