فهرست
راهکار استقلالی‌ها برای فرار از خطر کسر امتیاز
راهکار استقلالی‌ها برای فرار از خطر کسر امتیاز

راهکار استقلالی‌ها برای فرار از خطر کسر امتیاز

آی اسپورت - شکایت بازیکنان خارجی از باشگاه استقلال این روزها برای مدیریت این مجموعه دردسرهایی را ایجاد کرده است. درست در روزهایی که باشگاه استقلال باید چک‌های بازیکنان را پاس کند حالا شکایت گوران لاوره این تیم را در خطر کسر امتیاز قرار داده است. باشگاه استقلال موظف است ۲۰۰ هزار دلار به این بازیکن پرداخت کند و حتی علی اصغر مانوسی‌فر چند روز پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مدعی شد این بازیکن برای کسر این رقم و تخفیف به استقلال کوتاه نیامده و حالا باشگاه باید هزینه‌های این بازیکن را تامین کند.
از سوی دیگر مسئولان باشگاه مسئولان باشگاه استقلال درصدد تامین این هزینه هستند و رایزنی‌هایی را آغاز کرده اند. ماجرا از این قرار است که کانون ایران نوین به عنوان اسپانسر با سازمان لیگ مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان بابت تبلیغات محیطی قرارداد امضا کرده که حق باشگاه استقلال از این رقم تا هفته نوزدهم رقمی معادل ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان یا ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. البته یک میلیارد تومان به خاطر هزینه‌های باشگاه استقلال و مباحث مختلف مالی این باشگاه توسط سازمان لیگ کسر شده ولی نزدیک به ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نزد سازمان لیگ برای استقلالی‌ها باقی مانده است.
باشگاه استقلال در حال حسابرسی کلی است که به سازمان لیگ آن را ارائه کرده و از آن‌ها بخواهد حالا که گوران لاوره از این باشگاه شکایت کرده از رقم ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون به استقلال کمک شود تا این باشگاه مطالبات این بازیکن خارجی را پرداخت و از کسر امتیاز فرار کند.
شاهرخ سبک‌دست عضو اقتصادی هیات مدیره باشگاه استقلال ضمن تائید این خبر گفت: درخواست ما از کانون ایران نوین این است که اگر در این برهه نمی‌توانند به باشگاه استقلال کمکی انجام بدهند حداقل بازی آینده را از لحاظ تبلیغات به خود باشگاه استقلال بسپارند تا ما خودمان بتوانیم درآمدزایی کنیم. رقم ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان یک رقم ناچیز در بحث درآمدزایی است که باشگاه بزرگی مثل استقلال با پشتوانه قوی می‌تواند حتی از تبلیغات روی پیراهن هم این رقم را تامین کند.
استقلالی‌ها کمتر از دو هفته فرصت دارند تا با پرداخت مطالبات ۲۰۰ هزار دلاری گوران لاوره از خطر کسر امتیاز خلاص شوند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-02-09 12:36:09
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
بدهی های پرسپولیس به خارجی ها شاید ده برابر بدهی های استقلال باشه اما با کمک وزیر ورزش لنگی خیلی راحت دارن بدهی ها رو میدن
-
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
طرفداری استقلال حاضر هستن این مبلغ رو پرداخت کنن، البته شیخ نشین ها خوب میدونن از راه چه کسب حلالی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر