فهرست
پیامی که علاقه نیمار به بازی در رئال مادرید را فاش کرد
پیامی که علاقه نیمار به بازی در رئال مادرید را فاش کرد

پیامی که علاقه نیمار به بازی در رئال مادرید را فاش کرد

آی اسپورت - سایت روزنامه «کنفیدنسیال» اسپانیا ادعا کرده است که نیمار به باشگاه رئال مادرید ابراز علاقه کرده و این نشانه‌ای از تمایل او برای ترک بارسا و پیوستن به کهکشانی‌ها دانسته است.
با وجود پاسخ منفی نیمار به کهکشانی‌ها در سال 2013 برای پیوستن به بارسلونا، رئال هنوز از جذب مهاجم 24 ساله پیشین سانتوس قطع امید نکرده و مدتی است که گمانه‌زنی‌هایی درباره تمایل این بازیکن برزیلی برای پیوستن به رئال مادرید شنیده می‌شود. اکنون خبر جدیدی درباره این موضوع منتشر شده است که از مذاکرات نیمار و باشگاه رئال مادرید پیش از پیوستن او به بارسا حکایت دارد. به گزارش سایت نشریه کنفیدنسیال اسپانیا، خونی کالافات، مدیر کادر استعدادیابی باشگاه رئال مادرید در برزیل چند سال پیش پیامی از سوی نیمار دریافت کرده که در آن نیمار فاش کرده طرفدار رئال مادرید است.
کالافات به واسطه دوستی‌اش با ستاره‌های برزیلی مانند رونالدو، روبرتو کارلو و کاکا توانسته بود به نیمار و خانواده‌اش نزدیک شود و حتی سال 2006 یک جلسه برای تست گرفتن از نیمار 14 ساله در مادرید مقرر کرده بود که البته آن جلسه منجر به ماندن نیمار در پایتخت اسپانیا نشد. با این حال رابطه دوستانه کالافات با نیمار همچنان پابرجا ماند و سال 2014 زمانی که استعدادیاب پیشین باشگاه رئال مادرید برای شرکت در یک جشن خانوادگی به اسپانیا سفر کرده بود، پیامی از سمت نیمار دریافت کرد. طبق ادعای یکی از میهمانان حاضر در آن مراسم در این پیام نیمار نوشته بود: خونی، صحیح و سالم به اسپانیا رسیدی؟ تو می‌دانی که من طرفدار مادرید هستم. زنده‌باد مادرید!
انتشار خبر ابراز علاقه نیمار به رئال باعث شدت گرفتن شایعات درباره آینده او شده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-02-09 13:11:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر