فهرست
توخل: اشتوتگارت بدترین قرعه ممکن بود
توخل: اشتوتگارت بدترین قرعه ممکن بود

توخل: اشتوتگارت بدترین قرعه ممکن بود

آی‌اسپورت- دورتموند امشب از ساعت 23:00 به مصاف اشتوتگارت می‌رود. توماس توخل سرمربی زنبورها هم با حضور در نشست خبری پیش از این دیدار که در چارچوب مرحله یک چهار نهایی جام حذفی آلمان برگزار می‌شود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 


کاگاوا از نظر روحی آماده نبود
مسلما با شینجی در مورد حضور نداشتنش در بازی مقابل هرتا صحبت کرده‌ام. این تصمیمات جزئی از بازی است. خط زدن اسم کاگاوا از لیست نهایی تیم برای بازی مقابل هرتا جزئی از تصمیم اصلی من نبود. ولی حس کردم شینجی از لحاظ روانی برای این بازی آماده نیست و نمی‌تواند در بازی شنبه از تمام توانش در زمین استفاده کند.هنوز نیاز به سیستم چرخشی نداریم
انرژی زیادی در بازی مقابل هرتا از دست دادیم. بازی پرفشاری بود، چه از لحاظ بدنی چه از لحاظ روحی ولی ما بهترین ترکیب ممکن را برای بازی مقابل اشتوتگارت به زمین خواهیم فرستاد.  هنوز مجبور نشده‌ایم که به خاطر مشکلات عضلانی، از سیستم چرخشی استفاده کنیم. ما تیمی را به زمین می‌فرستیم که از لحاظ تاکتیکی بتواند به بهترین شکل پاسخ برنامه‌های تیم اشتوتگارت را بدهد.


اشتوتگارت بدترین قرعه ممکن بود
من کاملا از قدرت تیم اشتوتگارت در دو سال اخیرم آگاهم. آن ها الان در اوج خود قرار دارند و قرعه بسیار سختی برای ما بودند. اشتوتگارت به تعادل خوبی در دفاع و حمله خود شده است. آن‌ها توانایی فوق العاده‌ای در بخش حمله دارند. ورنر و کوستیچ بسیار سریع هستند، دیدوای نیز بازیکن خطرناکی در خط هافبک است ولی قطعا گنتر بازیکن کلیدی اشتوتگارت محسوب می‌شود. اگر نتوانیم ضدحملات آن‌ها را خنثی کنیم، قطعا نمی‌توانیم با برد از این بازی خارج شویم. قرعه اشتوتگارت درحال حاضر به سختی قرعه بایرن مونیخ است.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-02-09 14:54:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر