فهرست
موراتا : کچل کردم ، چون همیشه برایم خوش شانسی می آورد !
موراتا : کچل کردم ، چون همیشه برایم خوش شانسی می آورد !

موراتا : کچل کردم ، چون همیشه برایم خوش شانسی می آورد !

آی اسپورت - آلوارو موراتا، مهاجم جوان رئال، وقتی در دیدار مقابل رایووایکانو به بازی آمد تنها 17 دقیقه وقت داشت تا خودش را نشان دهد و این کار را به بهترین شکل ممکن و با یک ضربه فوق العاده زیبا انجام داد تا رئال گل پنجمش را هم به تیم شجاع رایو وایکانو زده باشد.

موراتا در حالیکه بسیار خشنود بنظر می رسید در مورد بازی می گوید : باید پس از تحمل دو شکست با یک پیروزی خوب خودمان را بالا می کشیدیم. ما تیمی هستیم که هرگز ناامید نمی شویم و دوست داریم همه جام ها را فتح کنیم. چشم امید ما به بازی های آینده است.

در رئال مادرید تا زمانی که امید هست ، هیچ بازیکنی پا پس نمی کشد.رئال یک باشگاه بزرگ است و برای بدست آوردن موفقیت ، تا پایان راه ، همه باهم متحد هستیم. می دانیم که هواداران هم به ما اعتقاد دارند.

وی ادامه داد : گلی که زدم خیلی خوب بود ما پیروز بازی شدیم و سه امتیاز مهمی را کسب کردیم .همینگونه باید ادامه دهیم. در مورد کارواخال هم باید بگویم که او برای بازی در مادرید ساخته شده است شایسته حضور در رئال است و بخاطر او خیلی خوشحالم. در مورد ظاهر جدیدش هم موراتا اعتقاد دارد که این تغییر قیافه همیشه برای او خوش شانسی می آورد !

     
آی اسپورت
2014-03-30 15:59:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر