فهرست
حراجی سکوها ادامه دارد/ این بار؛ استقلال خوزستان
حراجی سکوها ادامه دارد/ این بار؛ استقلال خوزستان

حراجی سکوها ادامه دارد/ این بار؛ استقلال خوزستان

تنها یک هفته بعد از رایگان اعلام شدن تماشای مسابقه فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه غدیر که با برتری نزدیک تیم میزبان همراه شد، مدیران باشگاه استقلال خوزستان نیز برای عقب‌نماندن ا این قافله دست به کار شده‌اند و حضور تماشاگران در مسابقه پیش‌روی این تیم با تراکتورسازی تبریز را رایگان اعلام کرده‌اند تا با استقبال بیشتری روبرو شوند و شانس بیشتری برای بقا در کورس قهرمانی رقابت‌های لیگ پانزدهم پیدا کنند. درست مثل اتفاقی که برای بازی فولاد رخ داد، احتمالا این طرح تعداد تماشاگران استقلال خوزستان را به نسبت بازی‌های گذشته این تیم با افزایش چشمگیری روبرو خواهد کرد.
 


حدود یک سال قبل و در جریان حضور پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود که بلیت‌های ورزشگاه آزادی توسط حسین هدایتی خریداری شدند و قرمزها رکوردهای زیادی را در آسیا جابجا کردند. قرمزها در این فصل نیز دو بار برابر تیم ویسی و تیم استیماچ بلیت‌های طبقه دوم را رایگان اعلام کرده‌اند و دومین و سومین بازی‌های شلوغ این فصل را رقم زده‌اند. اتفاقی که حالا در همه شهرها تبدیل به یک اپیدمی شده است. اول پایتخت، بعد مشهد، حالا اهواز و به زودی همه شهرهای ایران.
 تردیدی وجود ندارد که تسهیلِ شرایط آشتی تماشاگر با استادیوم؛ یک اتفاق مثبت برای فوتبال ایران است اما آیا مجانی کردن بلیت بهترین راه ممکن برای این آشتی به شمار می‌رود؟ در فوتبالی که در همه زمینه‌های اقتصادی شکست خورده؛ بلیت‌فروشی یکی از آخرین راهکارهای درآمدزایی بوده و حالا به لطف این طرح، دیگر خبری از بلیت‌فروشی در بسیاری از استادیوم‌ها نیز نخواهد بود. مجانی شدن حضور در ورزشگاه‌های وطنی، شاید برای مدتی سکوها را پر کند اما تماشاگران را به تماشای رایگان فوتبال عادت می‌دهد و  جیب‌های فوتبال را خالی و خالی‌تر می‌کند. 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-02-09 15:09:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر