فهرست
اتفاق روز: میهمان‌نوازی نفت در اوج بی‌پولی
اتفاق روز: میهمان‌نوازی نفت در اوج بی‌پولی

اتفاق روز: میهمان‌نوازی نفت در اوج بی‌پولی

آی اسپورت- میهمان‌نوازی مسئولان باشگاه نفت‌تهران از نماینده قطر در تهران برای ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا جالب بوده است.
منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت در این رابطه می‌گوید: «اعضای تیم الجیش وقتی وارد فرودگاه شدند آنها را از گیت VIP خارج کردیم و در هتل آزادی اسکان یافتند. ناظران بازی میهمان‌نوازی ما را دیدند. این در حالی بود که تعدادی از ناظران یک روز قبل به تهران آمده بودند و با توجه به جوسازی که عربستانی‌ها کرده بودند ذهنیت بدی داشتند اما وقتی پذیرایی ما را دیدند به نوعی ذهنیت‌شان تغییر کرد.»
مدیرعامل نفتی‌ها اضافه می‌کند: «ما براساس منشور المپیک حرکت می‌کنیم که حلقه‌های آن دوستی و مودت است و نباید دستاویزی برای تسلط سیاست بر ورزش باشد. برای ناظران AFC جالب بود که چنین میهمان‌نوازی از طرف ما صورت گرفت، چون عربستانی‌ها جوسازی زیادی کرده بودند.»


مشکل مالی نفت برای اسکان در هتل
نفت‌تهران امروز در مرحله پلی‌‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الجیش قطر می‌رود و طبق برنامه اعضای تیم نفت برای برپایی اردو راهی هتل شدند اما اسکان این تیم در هتل با مشکلات روبه‌رو شد. مدیرعامل نفت عنوان می‌کند: «ما مشکلات مالی زیادی داریم و نه‌تنها در پرداختی‌ها به مشکل برخورده‌ایم بلکه حتی شب گذشته برای تأمین هتل هم مشکل داشتیم. فوتبال ما در حال حاضر به بحران شدید اقتصادی برخورد کرده است. وضعیت اقتصادی فوتبال وخیم شده و این مشکل تنها برای نفت نیست و برای هر چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا چنین شرایطی وجود دارد. یکی از دلایل این مشکلات قرارداد بخش خصوصی با سازمان لیگ بوده که حدود 100میلیارد تومان بوده اما تحقق نیافته است.»


9411
     
آی اسپورت
2016-02-09 15:16:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر