فهرست
تیموریان: هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی‌افتد / من اصلا کی‌روش را ندیدم
تیموریان: هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی‌افتد / من اصلا کی‌روش را ندیدم

تیموریان: هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی‌افتد / من اصلا کی‌روش را ندیدم

اولین حضور آندو تیموریان در ترکیب سایپا با شکست خانگی این تیم همراه شد. بعد از دومین شکست متوالی سایپا، کاپیتان تیم ملی ایران و بازیکن جدید این تیم گفت‌وگویی با همشهری انجام داده است.در حالی که در قالب تیم سایپا به مصاف تیم استقلال‌خوزستان رفتی، کارلوس کی‌روش در ورزشگاه دستگردی حاضر شد تا بازی تو را به عنوان کاپیتان تیم ملی از نزدیک ببیند. آیا توانستی او را ببینی؟
من آقای کی‌روش را ندیدم، ولی می‌دانم که ایشان به عنوان سرمربی تیم ملی همه بازی‌های لیگ را دیده و آنالیز می‌کند تا نفرات آماده را به تیم ملی دعوت کند.
 

سایپا یک شکست خانگی مقابل استقلال‌خوزستان را متحمل شد. در این‌باره توضیح می‌دهی؟
ما مقابل استقلال‌خوزستان خوب بازی کردیم ولی متاسفانه دقیقه آخر گل خوردیم و نتوانستیم گل خورده را جبران کنیم اما تا پایان فصل بازی‌های زیادی مانده و به طور یقین سایپا در مسابقات پیش رو نتایج به مراتب بهتری را کسب خواهد کرد. خود ما به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم.


در جریان بازی در یک صحنه با عبدالله ویسی صحبتی داشتی.
چیز خاصی نبود. یک اوت به نفع ما اعلام شد و یکی از نیمکت‌نشین‌های استقلال‌خوزستان اعتراض کرد، من هم رفتم تا با او صحبت کنم که آقای ویسی به من دلداری داد. آقای ویسی مربی باشخصیتی است و سبک او در فوتبال کشور زبانزد عام و خاص است.
 

چطور بعد از ام‌اصلال قطر به تیم سایپا آمدی؟
طی صحبت‌های اولیه‌ای که در قطر داشتم، از طرف باشگاه سایپا به من زنگ زدند و من هم مایل بودم که در این تیم بازی کنم. این‌طور شد که به سایپا آمدم.
 

در مورد محرومیتت در بازی گذشته سایپا مقابل پدیده برایمان می‌گویی؟
زمانی که من در تراکتورسازی بودم، در آخرین بازی که قبل از رفتن به تیم قطری برای آنها انجام دادم، اخراج شدم. به همین خاطر فدراسیون زمانی که می‌خواست آی‌تی‌سی من را صادر کند، باید به طرف قطری اعلام می‌کرد که در آخرین بازی که در ایران داشتم، اخراج شده و محروم هستم، چون بازی‌ها بین‌المللی است. فدراسیون فوتبال این کار نکرده بود و حالا در بازگشتم به ایران من را محروم کرده‌اند که هیچ جای دنیا مشابه آن اتفاق نمی‌افتد.


9411
     
آی اسپورت
2016-02-09 18:12:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر